آخرین آمار فروش اجراهای مجموعه تئاتر شهر

سه نمایش «مضحکه شبیه قتل» ، «تکه های سنگین سرب» و «مجلس انتقام جویی هملت» تا ۱۸ مهر ماه جاری میزبان ۱۱ هزار و ۶۳۹ تماشاگر شدند.

هفت گاه

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، نمایش «مضحکه شبیه قتل» به کارگردانی حسین کیانی که در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است تا تاریخ ۱۸ مهر ماه با ۲۶ اجرا، ۸ هزار و ۳۰۲ تماشاگر داشت. این سالن که ظرفیت آن ۵۷۹ تماشاگر است تا تاریخ یاد شده ۴ هزار و ۷۱۴ بلیت تمام بها، ۱۵۷ بیلت نیم بها، ۹۹۷ بلیت با تخفیف و ۲ هزار و ۱۶۴ مهمان داشته و به فروش ۱ میلیارد و ۱۱۸ میلیون و ۲۰ هزار ریال رسیده است.نمایش «تکه های سنگین سرب» به کارگردانی ایوب آقاخانی با ۳۱ اجرا در تالار چهارسو و ۲ هزار و ۳۱۹ تماشاگر به فروش ۲۲۷ میلیون و ۹۸۵ هزار ریال رسید. ظرفیت سالن چهارسو ۱۲۴ تماشاگر است و این نمایش با یک هزار و ۳۷۴ بلیت تمام بها، ۷۹ بلیت نیم بها، ۱۳۳ بلیت با تخفیف و ۷۳۳ مهمان به کار خود پایان داد.

در سالن سایه نیز نمایش «مجلس انتقام جویی هملت» به کارگردانی حسین جمالی طی ۲۲ اجرا یک هزار و ۲۸۸ تماشاگر داشت و به فروش ۱۰۵ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال رسید. ظرفیت سالن سایه ۸۲ تماشاگر است و این نمایش تا تاریخ یاد شده ۶۱۷ بلیت تمام بها، ۴۸ بلیت نیم بها، ۸۰ بلیت تخفیف دار و ۵۴۳ مهمان داشته است.

نمایش «مجلس انتقام جویی هملت» و «مضحکه شبیه قتل» تا ۲۱ مهر در سالن های سایه و اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =