آخرین آمار فروش فیلم‌ها به روایت پخش‌کنندگان

آخرین آمار فروش فیلم‌ها از زبان پخش‌کنندگان آنها اعلام شد.

هفت گاه

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه، فیلم «متروپل» جدیدترین ساخته مسعود کیمیایی بعد از ۱۵ روز نمایش در ۵۰ سینمای تهران و شهرستان، ۲۵۰ میلیون فروش داشته است.

به گفته امیر قطبی از دفتر «فیلمیران» این فیلم تا پنجشنبه شب (۸ خرداد ماه) ۱۷۵ میلیون در تهران و ۷۵ میلیون در شهرستان‌ها فروش داشته است.

مهدی صباغ‌زاده از موسسه پخش «نیمروز فیلم» از فروش فوق‌العاده خوب فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساخته روح الله حجازی خبر داد و بیان کرد: این فیلم در روز اول اکران خود تنها در سینمای «آزادی»، ۱۰ میلیون تومان فروش داشته است و با توجه به اینکه تنها دو روز از اکران آن می‌گذرد، روز گذشته نیز ۲۵ میلیون تومان فروش کرده است.

به گفته پخش کننده این فیلم، « زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» در حال حاضر در ۲۰ سینمای تهران که در روزهای آینده به ۲۴ سینما هم می‌رسد و همچنین در ۲۰ سینمای شهرستان به نمایش درآمده است.

حبیب اسماعیلی نیز از فروش ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیونی فیلم «طبقه حساس» خبر داد و بیان کرد: این فیلم در تهران سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در ۵۰ سینما فروش داشته است.

همچنین فیلم «زندگی جای دیگری است» به کارگردانی منوچهر هادی طبق اعلام حبیب اساعیلی پخش‌کننده آن در ۱۵ سینما‌ی تهران، ۴۲۰ میلیون تومان و در۲۵ سینمای شهرستان‌ها ۱۴۰ میلیون تومان فروش داشته است.

مختاری دفتر «هدایت فیلم» درباره آخرین رقم فروش فیلم «اشباح» مهرجویی تا ۸ خرداد ماه به ایسنا گفت: این فیلم در ۱۰ سالن سینماهای تهران ۱۱۰ میلیون تومان و در دو سینما در شهرستان ۱۵ میلیون تومان فروش داشته است که مجموعا ۱۲۵ میلیون فروخته است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 17 =