رونمایی از کتاب « آسیدکاظم و تیغ و ترنا » در مراسم یادبود محمود استادمحمد

مراسم یادبود محمود استادمحمد و رونمایی از کتاب «آسیدکاظم و تیغ و ترنا» برگزار می‌شود .

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، کتاب‌فروشی نشرچشمه کورورش ، مراسم یادبود محمود استادمحمد را همزمان با زادروز او و با همکاری بنیاد استادمحمد برگزار می‌کند . در این مراسم یادبود ، نخستین کتاب از مجموعه نمایش‌نامه‌های محمود استادمحمد رونمایی خواهد شد .

محمود استادمحمد

با هدف رونق بخشی به کسب ‌و کار فرهنگی و پاسداشت یاد و خاطره هنرمندان معاصر کشورمان، همزمان با زادروز زنده‌یاد «محمود استادمحمد» ، میزبان علاقه‌مندان به تئاتر ایران و محمود استادمحمد خواهد بود .

در این مراسم یادبود که با همکاری بنیاد استادمحمد برگزار می‌شود ، برخی از چهره‌های تئاتر ایران درباره او و آثارش سخن خواهند گفت و قطعاتی از آثار او خوانش خواهد شد . درج نمادین امضای استادمحمد ، بر صفحه نخست کتاب ، برای دوستداران فرهنگ و هنر ایران از دیگر برنامه‌های این جشن یادبود خواهد بود .

قرار است مجموعه آثار محمود استادمحمد تا پایان سال جاری و در ۷ جلد توسط نشر چشمه منتشر شود . نخستین کتاب از مجموعه آثار این نویسنده، کارگردان و بازیگر شهیر تئاتر ایران شامل دو نمایشنامه «آسیدکاظم» و «تیغ و ترنا» است. کتاب « آسیدکاظم و تیغ و ترنا » در ۱۳۰ صفحه و به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان توسط نشر چشمه به چاپ رسیده است. به زودی دومین جلد از آثار استادمحمد شامل دو نمایشنامه «آخرین بازی» و «کافه مک‌آد» نیز از سوی این ناشر روانه بازار کتاب خواهد شد.

این نشست روز چهارشنبه ۳ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در کتاب‌فروشی نشرچشمه کورش واقع در بزرگراه ستاری شمال ، نبش خیابان پیامبر مرکزی ، مجمع تجاری کورش ، طبقه‌ی ۵، واحد ۴، برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =