آغاز «صد اثر صد هنرمند» از اول مرداد در گالری گلستان

گالری گلستان مردادماه میزبان رویداد تابستانی «صد اثر صد هنرمند» خواهد بود .

برنامه گالری گلستان

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه ، روابط عمومی این گالری اعلام کرد که بیست‌وچهارمین دوره «صد اثر صد هنرمند» در حالی عصر روز جمعه اول مردادماه ۱۳۹۵ در گالری گلستان آغاز به کار می‌کند که امسال میزبان ۱۹۵ هنرمند و حدود ۲۲۰ نقاشی، نقاشی‌خط و مجسمه خواهد بود .

به گفته لیلی گلستان – مدیر گالری – حضور هنرمندان شهرستانی و نیز ارائه چشمگیر مجسمه، دو جنبه قابل توجه این دوره «صد اثر صد هنرمند» است.

گران‌ترین اثر این دوره، یک تابلوی نقاشی از سهراب سپهری است که ٢۵٠ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین با هدف جلب توجه مردم به خرید آثار هنری و تحقق شعار «هر خانه ایرانی، یک اثر هنری» آثاری با قیمت ۱۰۰ هزار تومان نیز در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

از مجموع ١٩۵ هنرمند حاضر در این نمایشگاه، ١٣٠ هنرمند زن و ۶۵ هنرمند مرد هستند که بیش از ٣٠ مجسمه و حدود ١٩٠ نقاشی و نقاشی‌خط را به‌نمایش و فروش می‌گذارند.

بیست‌وچهارمین دوره «صد اثر صد هنرمند» اول مردادماه افتتاح می‌شود و تا ٢٧ مردادماه در این گالری به نشانی دروس ، خیابان کماسایی ، پلاک ۳۴ برپا خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند هر روز (به‌جز پنجشنبه‌ها) از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این رویداد دیدن کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =