ابراهیم لطفی : جشنواره موسیق جوان امکان کسب تجربه و پیشرفترا برای جوانان فراهم می کند.

شناسایی و حمایتهای لازم از هر نظر می تواند برای نوازندگان نسل جوان موثر باشد.

هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه به نقل از روابط عمومی  انجمن موسیقی ایران ، ابراهیم لطفی عضو هیئت داوری نهمین جشنواره موسیقی جوان در بخش ساز ویلن و ویولا گفت : مثل همیشه بچه های  با استعداد داشتیم و البته عده ای هم بودند که فاقد صلاحیت بودند.

وی ادامه داد: متاسفانه امکانات در شهرستانها خیلی کم است و شاید اصلا نیست در مقابل استعدادهای خوبی در همین شهرستانها وجود دارد. اما متاسفانه در این دوره ازتهران و کرج انتخاب شدند.

این نوازنده باسابقه ویلن بیان داشت: این آرزوی ماست که شرایطی فراهم شود تا امکانات تهران در همه شهرها هم برقرار شود تا عزیزانی که دارای توانمندیهایی هستند بتوانند شکوفایی پیدا کنند.

لطفی با بیان اینکه همه چیز حمایت می خواهد، گفت: اگر قرار باشد فردی استعدادش شکوفا شود نیازمند حمایتهایی در قالب های مختلف همچون داشتن استاد خوب است.شناسایی و حمایتهای لازم از هر نظر می تواند برای نوازندگان نسل جوان موثر باشد.

این عضو هیئت داوری جشنواره نهم موسیقی جوان خاطر نشان کرد:

جشنواره همیشه می تواند ایجاد انگیزه کند . با برگزاری  چنین جشنواره هایی بچه ها سعی می کنند با  ذوق و شوق خودشان را معرفی کنند. اگر این قبیل  جشنواره ها نباشند ، امکاناتی چون اجرا روی سن تالار رودکی برای هر کسی بوجود نمی آید .

وی افزود:  جشنواره امکانات خوبی همچون کسب تجربه و جلوبردن اهداف و پیشرفت شان برای جوانان فراهم می کند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =