اجرای آثار هوشنگ کامکار توسط ارکستر سمفونیک البرز

شبهای آهنگسازان ایرانی با اجرای آثاری از هوشنگ کامکار به خوانندگی بیژن کامکار توسط ارکستر سمفونیک البرز در برج میلاد برگزار می‌شود.

 هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، محمد حسین تفرشی تهیه کننده و مدیر ارکستر سمفونیک البرز در خصوص این اجرا گفت: در پی فعالیت‌های ارکسترال بنده طی سال‌های گذشته، امسال با برنامه‌های منسجم تری تحت عنوان “شب‌های آهنگسازان ایرانی” اجراهایی را برنامه ریزی کرده‌ایم که به اجرای آثار آهنگسازان ایرانی اختصاص دارد.

وی ادامه داد: اولین شب از این برنامه‌ها به استاد هوشنگ کامکار و آثار او تعلق دارد که با خوانندگی بیژن کامکار برگزار می‌شود.

این تهیه کننده افزود: طی چند نشست حضوری با استاد کامکار و آقای سهراب کاشف که رهبری و مدیریت هنری ارکستر را بر عهده دارند، قطعات و رپرتوار برنامه مشخص شده است که توضیحات بیشتر و دلایل انتخاب قطعات در نشست خبری با حضور این آهنگساز ارائه خواهد شد.

تفرشی با اشاره به زمان بلیت فروشی این کنسرت گفت: کلیه مراحل اداری و اخذ مجوز این برنامه توسط موسسه “آوای سوت دلان” به مدیریت آقای مهدی میرزا باقریان به پایان رسیده و طی چند روز آینده فروش بلیت‌ها از طریق سامانه ٨۴٢٠٠ و سایت ۸۴۲۰۰. ir جهت اجرا در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران شروع خواهد شد.

مدیر ارکستر سمفونیک البرز در خاتمه خاطر نشان کرد: در این برنامه که مدیریت امور اجرایی و برگذاری آن را برادرم محمد حسن تفرشی بر عهده دارد، هنرمندانی چون همایون رحیمیان و ارسلان کامکار به عنوان کنسرت مایس‌تر، سیاوش ظهیرالدینی، پرویز بیات، کریم قربانی، فرشید حفظی فر، ناصر رحیمی، حسین‌پور معین، حسین شریفی و عماد نکویی، علی جعفری، شهرام رکوعی و سهراب بره‌مندی حضور دارند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =