از هشتمین جشنواره موسیقی جوان چه خبر؟

هشتمین جشنواره موسیقی جوان ۱۵ تا ۲۰ شهریورماه به دبیری هومان اسعدی در تالار رودکی برگزار می‌شود.

جشنواره موسیقی جوان

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه، علی ترابی دبیر اجرایی هشتمین جشنواره موسیقی جوان با اعلام زمان برگزاری این دوره از جشنواره گفت: در این دوره که با هدف تمرکز بر دو بخش تکنوازی و تکخوانی در حوزه موسیقی دستگاهی ایرانی و موسیقی غربی برگزار می شود پذیرفته شدگان مرحله اول ، از ۱۵ تا ۱۹ شهریورماه در حضور هیات داوران هر بخش به اجرای برنامه خود می پردازند.

وی ادامه داد: مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی جوان که به معرفی برگزیدگان این دوره اختصاص دارد نیز روز ۲۰ شهریورماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

مدیرعامل انجمن موسیقی ایران افزود: فراخوان هشتمین جشنواره موسیقی جوان ۷ اسفندماه سال ۹۲ منتشر شد که طی آن ۱۰۲۶ متقاضی از سراسر کشور برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کردند.

ترابی بیان داشت: هم اکنون هیات انتخاب در حال بررسی آثار هستند که با اعلام رای نظر نهایی خود،اسامی پذیرفته شدگان نهایی هفته آینده اعلام خواهد شد.

دبیر اجرایی جشنواره هشتم موسیقی جوان در ادامه گفت: هشتمین جشنواره موسیقی جوان با برخورداری از حضور برجسته ترین اساتید موسیقی حسین علیزاده، شهرام ناظری، رامبد صدیف، مجید کیانی و داریوش طلایی، شاهین فرهت، آذین موحد، رافائل میناسکانیان، مرجان قنبری مهر و مهرداد پاکباز در ترکیب شواری سیاستگذاری خود و نیز داوران با سابقه برگزار می شود.

هشتمین جشنواره موسیقی فجر ۱۵ تا ۲۰ شهریورماه در تالار رودکی و وحدت برگزار می شود.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =