نتایج نهایی برگزیدگان استانی جشنواره تئاتر فجر اعلام شد .

هیات انتخاب آثار برگزیده جشنواره‌های استانی جشنواره تئاتر فجر شامل سیامک احصایی ، رضا گوران ، نیما حسندخت ، غلامرضا یاری و الهام کردا نتایج نهایی این بخش را اعلام کردند .

جشنواره تئاتر فجر

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه به نقل از روابط عمومی سی‌ و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ، بر اساس نتایج اعلامی از میان ۶٠ اثر بررسی شده ٢٠ اثر از ٢٠ استان کشور برای شرکت در جشنواره معرفی شدند . همچنین ١٠ اثر دیگر نیز برای اجرا در جشنواره فجر استانی انتخاب شدند .

بر اساس فراخوان جشنواره ظرفیت آثار این بخش ١۵ اثر اعلام شده بود اما با موافقت دبیر این دوره از جشنواره ظرفیت آثار برگزیدگان استانی برای شرکت در جشنواره سی‌ و ششم به ٢٠ اثر افزایش یافت .

فهرست آثار برگزیده به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل است:

نتایج نهایی برگزیدگان استانی

۱- آواز ماهی‌ها در مرداب – فضل الله عمرانی- بوشهر

۲- آئیس- ندا اعتمادی کیا- منطقه آزاد اروند

۳- آئین دایره‌زدایی از یک در گچ مانده قفقازی- سجاد طهماسبی- همدان

۴- آیفون- سعید بادینی- سیستان و بلوچستان

۵- اعداد در بیابان- محمد سلامتی- هرمزگان

۶- با کاروان سوخته- سید حمید سجادی- کرمان

۷- پاشا- نازیلا ایرانزاد- آذربایجان شرقی

۸- تنهایی مفرط من- پیمان محمدی می‌آبادی- تهران

۹- حذفیات- مهدی ضیاءچمنی- خراسان رضوی

۱۰- دریا زدگی- مسعود بیگلریان- البرز

۱۱- دی و بهمن شصت هزار و پنج- سیاوش عالی پور- خوزستان

۱۲- روایت یک مرگ در خانه وا ده- وحید درویشی- گیلان

۱۳- زری سلطان- جعفر دل دل- یزد

۱۴- زیرزمین- بیژن مرادی- کرمانشاه

۱۵- سوپ بوقلمون- سینا علی پور- مازندران

۱۶- سون سی- مجتبی راوش- فارس

۱۷- شاه لیرک- افق ایرجی- مرکزی

۱۸- گیس گل- ایمان سالمی- کرمان جنوبی

۱۹- و خداوند درون یک مرد دو قلب قراد نداد- اکبر صادقی- اردبیل

۲۰- یک به علاوه دو- امیربهاور اکبرپور- چهارمحال بختیاری

نتایج نهایی برگزیدگان فجر استانی

۱- آناتومی تنهایی- حامد محبی- آذربایجان غربی

۲- بادبان و دریا را باد برده است- مصطفی محمدی/ هوشنگ عزیزی پور- چهارمحال بختیاری

۳- بدن مقدس- مهدی محمدی- مرکزی

۴- بر پدر هر چه دروغگو لعنت- حمیدرضا خسروی- مازندران

۵- پلکان- محمد احمدزاده- گیلان

۶- رسم عاشقی آبها- مازیار رفعتی- کرمان

۷- سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت- مهرداد علی پور- علی شفیعی- کهگیلویه و بویراحمد

۸- سورنا- امین رضایی- خراسان رضوی

۹- سولوی مرگ- سعید فیروزی- منطقه آزاد اروند

۱۰- شرتل- علی اصغر خطیب‌زاده- سمنان

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =