افتتاح «مطلق» در مــوزه هنرهای معاصر تهران

نمایشگاه آثار بیژن بصیری با عنوان «مطلق» در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح می‌شود.

 هفت گاه

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه ، موزه هنرهای معاصر تهران میزبان آثار بیژن بصیری – هنرمند ایرانی مقیم ایتالیا – است که حدود چهار دهه در خارج از کشور به فعالیت‌های هنری در زمینه نقاشی و کارهای حجمی مشغول بوده و آثارش در بسیاری از رویدادهای مهم هنری جهان به‌صورت نمایشگاه‌های انفرادی یا گروهی به‌نمایش درآمده است.

نمایشگاه آثار حجمی، تابلوهای نقاشی و چیدمان این هنرمند با عنوان «مطلق» ۱۲ تیرماه ساعت ۸ شب با حضور هنرمندان، استادان و مقامات فرهنگی وهنری افتتاح می‌شود.

قرار بود آثار بیژن بصیری و مهرداد صدری همزمان در روز ۲۴ خردادماه در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح شود که به‌دلیل مشکلاتی که برای شرکت حمل و نقل سفارت ایتالیا به‌وجود آمد آثار بیژن بصیری به موقع به تهران نرسید و در آن زمان فقط آثار مهرداد صدری به‌نمایش درآمد.

در این نمایشگاه ۴۴ اثر نقاشی و حجمی از مهرداد صدری و ۱۵ مجموعه آثار چیدمان نقاشی و حجمی از بیژن بصیری به نمایش در آمده است. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۶ مردادماه روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعدازظهر و جمعه‌ها از ساعت ۳ تا ۷ بعدازظهر به جز شنبه‌ها و تعطیلات رسمی به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 9 =