اندیشه فولادوند: مشغول کار روی آلبوم جدیدم هستم

اندیشه فولادوند گفت: در حال حاضر مشغول کارم روی آلبوم جدیدم هستم.

 هفت گاه

به گزارش هفت گاه، این هنرمند در گفت‌و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب افزود: در خصوص جزئیات این آلبوم فعلا نمی‌توانم صحبت کنم اما پیش‌بینی خودم این است که وقت زیادی را از من خواهد گرفت.

وی در خصوص کتاب شعر جدیدش نیز گفت: این کتاب در نمایشگاه کتاب تهران با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد و ما از استقبال مخاطبان از این کتاب غافلگیر شدیم.

فولادوند در خصوص فعالیت‌های سینمایی خود نیز گفت: هم اکنون دو فیلم در نوبت اکران دارم که احتمالا در عید فطر به اکران عمومی خواهند رسید.

این بازیگر سینما در خصوص فعالیت‌های سینمایی جدیدش نیز تصریح کرد: از اسفند سال گذشته به دلیل از دست دادن چند تن از عزیزانم کار جدیدی را قبول نکردم و بیشتر درگیر مراسم عزاداری و سوگواری بودم.

وی که چندی پیش به مناسبت نکوداشت رضا کیانیان به مشهد سفر کرده بود در خصوص نقش و جایگاه کیانیان در جامعه هنری ایران اظهار کرد: هنرمندان در تمام جوامع به آگاهی مردم کمک می‌کنند و رضا کیانیان صاحب چنین موقعیتی است.

فولادوند خاطر نشان کرد: بسیاری از هم نسلان من توفیق همکاری مستقیم با ایشان را نداشته‌اند اما آموختن از چنین اساتید بزرگی نیاز به همکاری مستقیم ندارد و ما به عنوان مخاطبان آثار ایشان نیز می‌توانیم از ایشان بیاموزیم.

این بازیگر سینما عنوان کرد: کیانیان فقط یک بازیگر درجه یک نیست بلکه یک هنرمند به تمام معنا به شمار می‌رود که در شاخه‌های مختلف هنر از جمله ادبیات، مجسمه‌سازی، نقاشی و … ورود پیدا کرده و در همگی درخشیده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =