پخش جهانی «صفر تا سکو» همزمان با اکران عمومی

پخش جهانی «صفر تا سکو» به شرکت بولدرکریک رسید .

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه، «صفر تا سکو» قصه خواهران منصوریان که با تمام مشکلات و سختی هایی که با آنها دست و پنجه نرم کردند در نهایت با تلاش ، اراده و پشتکار غیر قابل باور توانستند صاحب مدال طلای جهانی در رشته ورزشی ووشو باشند .

صفر تا سکو

منیژه حکمت که مسئولیت پخش این فیلم در ایران را به عهده دارد ، گفت : پخش جهانی این فیلم همزمان با اکران عمومی اش می تواند زاویه ای دیگر از ورزش بانوان در ایران را به دید جهانیان برساند . این فیلم یک نیاز برای نسل جوان و خانواده هایی است که گفتگو و ارتباط نزدیکی بین آنها و فرزندان جوانشان نیست. من تمام خانواده ها را به دیدن این فیلم دعوت می کنم تا بتوانند بعد از تماشای آن راه ها و نشانه ها را بهتر برای آینده فرزندشان ترسیم کنند. «صفر تا سکو» به راحتی می تواند بر ذهن نوجوانان و جوانان ما تاثیرگذار باشد و آن را چراغی ببینند برای روشنایی ادامه راه و هدفشان .

قرارداد پخش با شرکت بولدریک

طهورا ابوالقاسمی یکی از تهیه کنندگان فیلم «صفر تا سکو» درباره بستن قرارداد با یک شرکت خارجی اظهار کرد : ما بعد از مذاکرات با شرکت بولدرکریک برای قرارداد پخش تلویزیونی خارجی موافقت کردیم.

وی ادامه داد: طبق قرارداد بولدرکریک با ما، فیلم در آسیا ، اروپا و آمریکا به جز روسیه پخش تلویزیونی خواهد داشت. مدیران بولدرکریک اعلام کردند که کمپانی های معتبری که اغلب در بازارهای فیلم فستیوال ها شرکت می کنند مانند زد. دی. اف و آرته و… بعد از تماشای فیلم به خرید امتیاز پخش تلویزیونی آن علاقه نشان دادند که به زودی وارد قرارداد رسمی با بولدرکریک می شوند .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =