بررسی وضعیت موسیقی صدا و سیما در «گفتمان ضرب اصول»

چهارمین نشست «گفتمان ضرب اصول» با حضور میلاد کیایی، عبدالحسین مختاباد، علی قمصری و مانی جعفرزاده روز دوشنبه ۲۰ مهر از ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، این نشست به موضوع«بررسی وضعیت موسیقی صدا و سیما» اختصاص دارد که طی آن نحوی پرداختن صدا و سیما به موسیقی، کیفیت آثار در حال پخش و نوع تاثیرگذاری این رسانه فراگیر بر ذائقه شنیداری جامعه مورد بررسی قرار می گیرد.

در این جلسه علی قمصری(آهنگساز)، مانی جعفرزاده(آهنگساز و منتقد)، عبدالحسین مختاباد(خواننده و عضو شورای اسلامی شهر تهران) و میلاد کیایی(نوازنده سنتور) حضور خواهند داشت و پیرامون موضوع مورد بحث سخن خواهند گفت.

پیش از این سه جلسه«گفتمان ضرب اصول» با موضوع «بررسی عملکرد ۱۵ ساله خانه موسیقی» و «بررسی مشکلات کنسرتها (اجراهای زنده)» برگزار شده است.

هدف اصلی برگزار کنندگان سلسله نشست های«گفتمان ضرب اصول» ایجاد فضایی مناسب برای بیان مشکلات موجود جامعه موسیقی است تا ضمن آگاهی از این مشکلات، فعالان و دست اندرکاران این جامعه شریف در جهت اصلاح و بهتر شدن شرایط صنفی شان حرکت کنند.

چهارمین نشست«گفتمان ضرب اصول» روز دوشنبه ۲۰ مهر از ساعت ۱۸:۳۰ در فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، خیابان جلفا برگزار می شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهارده =