برنامه اجراهای روز چهارم جشنواره موسیقی فجر

در چهارمین روز جشنواره موسیقی فجر، ۱۸ گروه در بخش‌های مختلف جشنواره به صحنه می روند.

سی امین جشنواره موسیقی فجر

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، در چهارمین روز جشنواره ، سه اجرا از بخش بین‌الملل ، سه اجرا از بخش استعدادهای درخشان، دو اجرا از بخش نواحی، دو اجرای جنبی، یک اجرا از بخش بانوان، دو اجرا از بخش نسلی دیگر، چهار اجرا از بخش رقابتی و یک گروه موسیقی پاپ به صحنه می‌روند.

تالار وحدت در چهارمین روز جشنواره میزبان کوارتت هلند و ارکستر زهی استونی است که به ترتیب در ساعت ۱۸:۱۵ و ساعت ۲۱ به صحنه می‌روند.

در بخش استعدادهای درخشان دوئت کلارینت و پیانو(کیمیا روهینا و آنیتا یعقوبی)، تکنوازی پیانو (سارا صوفی سیاوش) و دو نوازی ویلن و پیانو(پوریا اصانلو) ساعت ۱۵ در تالار رودکی به صحنه می‌رود.

در این تالار ساعت ۱۸:۳۰ دوئت پیانو و فلوت به سرپرستی فیروزه نوایی در بخش بین الملل ارائه می‌شود و ساعت ۲۱:۳۰ در همین تالار دو نوازی پیانو و بربط سامان احتشامی و مجید ناظم‌پور و اجرای گروه زریاب به صحنه می‌روند.

ایوان شمس در چهارمین روز جشنواره ساعت ۱۸:۱۵ میزبان گروه “شبدیز” به سرپرستی محسن حیدریه و ساعت ۲۱ میزبان “گروه آگرین” به سرپرستی عادل نادری است.

در فرهنگسرای نیاوران ساعت ۱۸:۱۵ کر هنرستان موسیقی دختران به سرپرستی شهلا میلانی به صحنه می‌رود. این اجرا از بخش بانوان جشنواره است.

فرهنگسرای ارسباران ساعت ۲۰ میزبان تکنوازی تار (امیر شریفی) و اجرای “همنوازان رها” (سعید کرد مافی، علی کاظمی و مجتبی عسگری است که جمله اجراهای بخش نسلی دیگر جشنواره هستند.

از بخش رقابتی جشنواره در روز چهارم “همنوازان ایران” به سرپرستی کاوه پیمان و “همنوازان چکاو” به سرپرستی مهدی مرتضایی ساعت ۱۸:۱۵ در برج آزادی به صحنه می‌روند. در همین سالن ساعت ۲۱ کر “صبای مشهد” به سرپرستی محمد یوسفی و کر “آوای ماهان” به سرپرستی نیما فاتحی به اجرای برنامه می‌پردازند.

در بخش پاپ جشنواره نیز محسن یگانه در دو نوبت به صحنه می‌رود. نوبت اول ساعت ۱۸:۱۵ و نوبت دوم ساعت ۲۱ برج میلاد میزبان این خواننده پاپ و گروهش است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 7 =