برنامه نمایش فیلمهای روز چهارم جشنواره فیلم فجر سی و چهار

 سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر همزمان با آغاز ایام دهه فجر در سینما های تهران و شهرستان آغاز به کار کرده است .

برنامه نمایش فیلمهای سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در روز پنجشنبه 15 بهمن

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه ، برنامه نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در امروز پنجشنبه ، ۱۵ بهمن به شرح زیر است:

در بخش سودای سیمرغ :

رسوایی ۲ (مسعود ده نمکی): استقلال (۱۵ – ۲۲:۳۰)

لانتوری (رضا درمیشیان): استقلال (۱۷:۳۰) – جوان (۲۰:۳۰) – آزادی شهر هفتم (۱۴ – ۲۱:۳۰)

زاپاس (برزو نیک نژاد): اریکه ایرانیان (۱۵ – ۲۲:۳۰)

دلبری (سید جلال دهقانی اشکذری): اریکه ایرانیان (۲۰) – کورش ۱ (۱۵ – ۲۲:۳۰) – جوان (۱۵:۳۰ – ۲۳)

بادیگارد (ابراهیم حاتمی کیا) : راگا (۱۴:۳۰ – ۲۲) – آزادی شهر هفتم (۱۹)

آبنبات چوبی (حسین فرح بخش): راگا (۱۹:۳۰) – آزادی شهر فرنگ (۱۷:۳۰) – ملت (۲۰)

خشم و هیاهو (هومن سیدی) :کیان (۱۴:۳۰ – ۲۲) – موزه سینما (۲۲) – آزادی اصلی (۱۹:۳۰) – پرشین مهرشهر (۱۸)

نفس (نرگس آبیار): کیان (۱۷) – کورش ۳ (۲۰:۳۰)

مالاریا (پرویز شهبازی)
: ماندانا (۱۴ – ۲۱:۳۰) – فرهنگ ۲ (۱۵ – ۲۲:۳۰) – کورش ۲ (۱۴:۳۰ – ۲۲)

نیمه شب اتفاق افتاد (تینا پاکروان): فرهنگ ۱ (۱۴:۳۰ – ۲۱) – آزادی شهر قصه (۱۳:۳۰)

امکان مینا (کمال تبریزی)
: فرهنگ ۱ (۱۷) – کورش ۱ (۲۰)

به دنیا آمدن (محسن عبدالوهاب): موزه سینما (۱۷) – کورش ۴ (۱۴ – ۲۱:۳۰)

عادت نمی کنیم (ابراهیم ابراهیمیان): آزادی اصلی (۱۴:۳۰ – ۲۲) – چارسو ۱ (۲۰) – پرشین مهرشهر (۲۱)

کفشهایم کو؟ (کیومرث پوراحمد)
: آزادی شهر فرنگ (۱۵ – ۲۲:۳۰) – ملت (۲۲:۳۰)

هفت ماهگی (هاتف علیمردانی)
: آزادی شهر هنر (۲۰:۳۰)

آخرین بار کی سحر را دیدی؟ (فرزاد موتمن)
: آزادی شهر هنر (۲۳) – زندگی (۱۷)

اژدها وارد می شود (مانی حقیقی)
: آزادی شهر قصه (۱۶) – زندگی (۱۴:۳۰ – ۲۲)

وارونگی (بهنام بهزادی): کورش ۲ (۱۷) – چارسو ۱ (۱۵ – ۲۲:۳۰)

نقطه کور (مهدی گلستانه) :(۱۵:۳۰ – ۲۳) – کورش ۴ (۱۶ – ۱۹)

نگاه نو:

جشن تولد (عباس لاجوردی): استقلال (۲۰) – موزه سینما (۱۴:۳۰)

من (سهیلی بیرقی): اریکه ایرانیان (۱۷:۳۰) – کیان (۱۹:۳۰) – آزادی شهر هفتم (۱۶:۳۰) – زندگی (۱۹:۳۰)

برادرم خسرو (احسان بیگلری)
: راگا (۱۷) – فرهنگ ۱ (۱۹:۳۰)

خانه ای در خیابان چهل و یکم (حمیدرضا قربانی)
: ماندانا (۱۹) – آزادی اصلی (۱۷) – چارسو ۱ (۱۷:۳۰) – پرشین مهرشهر (۱۶)

ایستاده در غبار (حسین مهدویان): جوان (۱۸)

پل خواب (اکتای براهنی)
: آزادی شهر فرنگ (۲۰) – کورش ۵ (۲۰:۳۰)

خماری (داریوش غذبانی): آزادی شهر هنر (۱۸)

ابد و یک روز (سعید روستایی): آزادی شهر قصه (۱۸:۳۰) – ملت (۱۷:۳۰)

گیتا (مسعود مددی)
: کورش ۱ (۱۷:۳۰)

متولد ۶۵ (مجید توکلی):
کورش ۲ (۱۹:۳۰)

لاک قرمز (سید جمال سید حاتمی): کورش ۳ (۱۸)

هنر و تجربه


تمرین برای اجرا (محمدعلی سجادی)
: فرهنگ ۲ (۲۰)

سگ و دیوانه عاشق (علی محمد قاسمی): موزه سینما (۱۹:۳۰)

چهارشنبه (سروش محمدزاده)
: آزادی شهر قصه (۲۲۱)

قیچی (کریم لک زاده)
: چارسو ۲ (۱۸ – ۲۲)

یک شهروند کاملا معمولی (مجید برزگر)
: کورش ۵ (۱۸:۱۵ – ۲۳)

برداشت دوم از قضیه اول (پویان باقرزاده)
:خانه هنرمندان (۲۰)

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =