برپایی مسابقه عکاسی «کوچه های انتظار»

مسابقه عکاسی «کوچه های انتظار» از ۵ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس عکس هفت گاه به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، مسابقه عکاسی «کوچه های انتظار» به مناسبت ایام فرخنده شعبانیه از ۵ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه در بخش ها و محورهای مختلف برگزار می شود.

آذین بندی میادین و محلات شهری، تزیین و آذین بندی مساجد و نمازخانه، ثبت لحظات از حضور معنوی شهروندان در مسجد مقدس جمکران، ثبت لحظات از حضور معنوی مردم در مساجد، امامزاده ها، میادین و بوستان ها و دورهمی های خانوادگی در نیمه شعبان و انعکاس احساس شعف و شادی عمومی و پخش نذورات مردمی در اعیاد شعبانیه در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی از جمله محورهای مختلف این نمایشگاه هستند.

ابزار عکاسی در مسابقه «کوچه های انتظار» فقط با گوشی موبایل و تبلت است و عکس های ارسالی گرفته شده توسط دوربین از بخش داوری حذف خواهد شد.

شرایط شرکت در مسابقه به این شرح است:

هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ قطعه تک عکس و یا یک مجموعه عکس ۱۰ قطعه ای ارسال کند.

تمامی شرکت کنندگان باید عکس های ارسالی را با نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت و شماره تلفن همراه و ترجیحا مجموعه تصاویر به صورت یک پوشه فشرده ارسال کنند.

حداقل ابعاد عکس ها ۱۰۰۰ پیکسل و با فرمت jpG باشد.

حداکثر حجم عکس های ارسالی یک مگابایت باشد.

شرکت کنندگان می بایست تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت آثار خودرا به نشانی الکتریکی resanehfarhangsara@gmail.com و یا به آیدی فرهنگسرا به نشانی resanehmodir@ ارسال کنند.

به پنج نفر از صاحبان آثار برگزیده لوح تقدیر و جوایز نقدی تعلق می گیرد.

فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در خیابان شهیدگل نبی، خیابابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =