تاریخ قطعی اکران «خانه دختر» مشخص شد

فیلم سینمایی «خانه دختر» از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه قطعاً اکران می‌شود.

فیلم سینمایی خانه دختر

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه ، مرتضی شایسته (مدیر هدایت فیلم و پخش فیلم خانه دختر)  با اعلام آغاز اکران این فیلم از هفته جاری گفت: فیلم خانه دختر از چهارشنبه ۱۹ مهر ماه در گروه سینمایی آزاد اکران می‌شود.

او ادامه داد: قرارداد اکران فیلم خانه دختر روز دوشنبه ۱۷ مهر ماه؛ در شورای صنفی نمایش ثبت می‌شود و تلاش داریم در ۲۰ سالن سینما فیلم اکران شود.

شایسته ادامه داد: اصلاحاتی روی فیلم برای اکران انجام شده اما تغییر بسیاری رخ نداده است.

خانه دختر فیلمی به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، نویسندگی پرویز شهبازی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و بازی حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، محمدرضا هدایتی و نسیم ادبی و محصول سال ۹۳ است.

این فیلم داستان دو دختر دانشجوست که به دنبال کشف راز مرگ هم دانشگاهی خود، درست در روز پیش از مراسم عروسی‌اش هستند.

مرداد ماه امسال ابراهیم داروغه‌زاده (معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی) اعلام کرد؛ ۱۲ فیلم در کمیته رفع تو قیف فیلم‌ها برررسی شده‌اند. در خبری دیگر نیز اعلام شد از این ۱۲ فیلم، ۵ اثر به نام‌های «خانه دختر»، «خانه پدری»، «عصبانی نیستم»، «آشغال‌های دوست داشتنی» و «پارادایس» مجوز نمایش گرفته‌اند که بعد از انجام اصلاحات و کسب نظر شورای پروانه نمایش، مجوز نمایش گرفته‌اند و می‌توانند اکران شوند.

ابتدای مهر ماه نیز غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) گفت: فیلم‌هایی که مجوز خود را کسب کرده‌اند می‌توانند درخواست اکران خود را به شورا ارائه کرده و قرارداد خود را ببندد و در چرخه اکران قرار بگیرند. حال به نظر می‌رسد قرار است اکران این فیلم‌ها از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه آغاز شود و در اولین گام فیلم خانه دختر اکران می‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =