دانشجویان با تخفیف ویژه به دیدن “در خواب دیگران” بروند

“در خواب دیگران” به دانشجویان تخفیف ویژه می‌دهد.

نمایش در خواب دیگران نادر برهانی مرند

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، نمایش”در خواب دیگران” روزهای دوشنبه و سه شنبه ۳ و۴ اسفند ماه به دانشجویان تمامی رشته‌ها ۵۰% تخفیف می‌دهد.

دانشجویان برای استفاده از این تسهیلات باید به صورت حضوری به گیشه مراجعه کرده و با ارائه کارت دانشجویی نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

این نمایش که از ۱۵ بهمن در تالار شمس (اقدسیه) به روی صحنه رفته است تا کنون میزبان هنرمندانی چون حسین پاکدل ، دکتر شیرین بزرگمهر ، امیررضا یاراحمدی ، کاظم هژیر آزاد ، محمدعلی ابطحی ، بیوک میرزائی ، مجید جعفری ، جواد پیشگر ، بهرام افشاری ، نیما قپانوری بوده است .

“در خواب دیگران” به نویسندگی و کارگردانی نادر برهانی مرند هر شب به جز شنبه‌ها ساعت ۲۰ در تلار شمس (اقدسیه) به روی صحنه خواهد رفت.

پانته آ بهرام ، حمیدرضا آذرنگ ، فریدون محرابی و علی سرابی بازیگران “در خواب دیگران” هستند که در خلاصه آن آمده : “در این داستان خانواده‌ها چهارنفره‌اند. عصرگاهِ یکی از روزهایِ یکی از سال‌هایِ تقویم،تهران، به خواب دیگران می‌رود.رادیو هم حتما روشن است و شاید بیانیه‌ای هم در کار باشد.خواب گردی می کنیم و … .”

این نمایش کاری از گروه تئاتر معاصر است و سایر عوامل عبارتند از : فرهاد امینی (دراماتورژ) ، نوید به تویی (طراح صحنه) و مانا یزدانی امیری (طراح لباس) ، فرهنگ سرخوش ، محمدرضا جدیدی (موسیقی و طراحی صدا) خسرو اشتری (طراح پوستر و بروشور) ، هادی عامل (دستیار کارگردان و مدیر تولید) ، امین رهبر (دستیار کارگردان و برنامه ریز) ، امیر خدامی (عکاس) ، آوا فیاض (مدیر تبلیغات و روابط عمومی) .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =