جشنواره‌ی تئاتر فجر در ۷ استان برگزار می شود

بخش “فجر استانی” سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از روز ۱۵ دی ماه به مدت دو هفته و به صورت متناوب با همکاری ادارات کل ارشاد و انجمن نمایش هفت استان کشور برگزار می‌شود.

هفت گاه

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، بخش “فجر استانی” جشنواره سی و چهارم تئاتر فجر، امسال با مشارکت و همیاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن‌های نمایش هفت استان کشور به مدت دو هفته در این استانها برگزار می‌شود.

اتابک نادری مدیر بخش هماهنگی استان‌های جشنواره تئاتر فجر با اعلام این خبر افزود: پس از بررسی درخواست استان‌های متقاضی برگزاری بخش “فجر استانی” و ارزیابی امکانات و شرایط برگزاری این بخش مطابق شیوه‌نامه و مقررات دبیرخانه جشنواره، هفت استان : آذربایجان شرقی، البرز، بوشهر، خراسان رضوی، فارس، گلستان و یزد برای برگزاری این بخش انتخاب شدند.

به گفته وی رونمایی از پرتال رسمی بخش فجر استانی، اهدای احکام دبیران بخش “فجر استانی” و بررسی‌های نهایی و تکمیل جدول برنامه‌های بخش فجر استانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در جلسه رسمی‌ای که به همین منظور در روز دوشنبه هفتم دیماه در تهران برگزار می‌شود، انجام خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =