جوایز جشنواره عکس اسپانیا برای عکاسان ایرانی

عکاسان ایرانی شرکت کننده در جشنواره عکس «تروفئو گیپوزکوآ» اسپانیا در بخش های مختلف این رویداد مورد قدردانی قرار گرفتند .

به گزارش سرویس عکس هفت گاه به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران ، عکاسان ایرانی در جشنواره عکس «TROFEO GIPUZKOA» اسپانیا قدردانی شدند . جوایز کسب شده در جشنواره عکس «TROFEO GIPUZKOA» اسپانیا توسط عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) به شرح زیر است :

عکس «جایی که پایم را از دست دادم» از داود عامری مدال نقره CEF، عکس «اهورا» از محمدرضا معصومی تقدیر فیاپ و عکس «علم بندان» از سامان پور خوش آموز تقدیر CEF را دریافت کردند .

در این جشنواره که در ۳ بخش با موضوع آزاد رنگی ، آزاد تک رنگ و مردم و زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس به شرح زیر پذیرفته شدند :

سامان پور خوش آموز، عباس مجدی، محمدرضا معصومی، امیرعلی نواده شهلا، داریوش قنبرنسب بهبهانی، داود عامری، سید امید علوی، محمد اولادی وطن، احمد خطیری، امین دهقان، آرش مهدوی، نیما وحدانی و هومن حیدری خیاط .

فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) به عنوان تنها موسسه بین المللی در زمینه عکاسی است که از طرف یونسکو به رسمیت شناخته و در سال ۱۹۴۶ پایه گذاری شده است و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین موسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است .

این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با موسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ موسسه ملی در ۵ قاره می رسد و در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس وابسته به موسسه هنر خیام است .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =