در اردیبهشت ماه چه کنسرت هایی برپا می شود ؟

کنسرت خوانندگان پاپ در سال ۹۴ از اردیبهشت‌ماه امسال دوباره آغاز خواهد شد.

 هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ،  ۳ و ۴ اردیبهشت‌ماه ، محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت . این کنسرت در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد و این خواننده گزیده‌ای از قطعات خاطره‌انگیزش را اجرا خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این اجرا ۳۵ تا ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

 ۱۶ اردیبهشت‌ماه ، همین سالن میزبان علی لهراسبی است که در دو سانس ۱۸ و ۲۱ روی صحنه می‌رود . لهراسبی که آخرین آلبومش را با نام «ربات» منتشر کرد، قطعاتی از آثار پرمخاطب خود را اجرا خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز ۳۵ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

 همچنین ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت‌ماه فرزاد فرزین  در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه خواهد رفت. بلیت‌های این کنسرت ۴۰ تا ۱۱۰ هزارتومان قیمت‌گذاری شده است.

مدت زیادی از انتشار آلبوم «ماه می‌خنده» با صدای محمدرضا هدایتی می‌گذرد، اما این بازیگر و خواننده پس از انتشار این آلبوم کنسرتی برگزار نکرد. حالا قرار است ۲۲ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۸ این هنرمند همراه کیارش حسن‌زاده و کامران تفتی در تالار وزارت کشور کنسرت داشته باشد. مخاطبان برای حضور در این کنسرت باید بلیت ۲۵ تا ۸۰ هزار تومانی تهیه کنند.

اما حمید عسگری دیگر خواننده‌ی پاپی است که اول خردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ کنسرت می‌دهد. این کنسرت در سالن میلاد نمایشگاه برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =