«دوئل در آینه» رضا یزدانی منتشر شد

تازه ترین آلبوم موسیقی رضا یزدانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «دوئل در آینه» دوشنبه چهارم خرداد ماه در بازار موسیقی منتشر شد.

دوئل در آینه رضا یزدانی منتشر شد

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، تازه ترین آلبوم موسیقی رضا یزدانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان کی یکی از آلبوم های متفاوت این خواننده نیز محسوب می شود ، با عنوان «دوئل در آینه» دوشنبه چهارم خرداد ماه در بازار موسیقی منتشر شد.

این اثر به آهنگسازی و خوانندگی رضا یزدانی قرار بود تا پایان زمستان سال گذشته راهی بازار شود ولی با تغییراتی که این خواننده در مجموعه جدید خود ایجاد کرد، با تاخیر به مخاطبان ارائه شده است.

«بی غروب»، «برزخ»، «تونل کندوان»، «می ترسم»، «رادیو»، «تاریخ تکراری»، «تحریف تاریخ»، «توریست»، «روزای دلگیر»، «گریم»، «آوانگارد»، « هفته دلتنگی»، «این روزا»، «رفت که رفت»، «رو به فردا» و «دوئل» قطعاتی هستند که در این آلبوم منتشر شده اند . ضمن اینکه محمد خرمی نژاد، بهروز پایگان، میلاد عادل ، بهنام شهرکی ، آرش زمانیان ، عمران میرزایی و امیر مهرپویا تنظیم کنندگان این آلبوم هستند . اشعار قطعات را نیز چندین ترانه سرا از جمله مهدی ایوبی ، حسن علیشیری ، پدیده نیشابوری و مریم شجاعی سروده‌اند .

«نوستالژی»، «دوئل در آینه»، «شهردل»، «پرنده بی پرنده»، «هیس»، «ساعت ۲۵ شب»، «ساعت فراموشی»، «خاطرات مبهم»، «ساعتا خوابن»، «سلول شخصی» از جمله آثاری است که تاکنون از این خواننده منتشر شده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هشت =