نگارخانه استاد ممیز میزبان «زمین و زمان» می‌شود

نمایشگاه گروهی هنر محیطی با عنوان «زمین و زمان» در نگارخانه استاد ممیز خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

هفت گاه

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در دومین نمایشگاه «زمین و زمان» که دوشنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۷ در نگارخانه استاد مییز افتتاح می‌شود ۱۷ عکس، ۵ چیدمان و ۱ ویدئوآرت از ۱۳ هنرمند فعال در زمینه هنرهای محیطی به نمایش درخواهد آمد.

در نگاهی کلی، هنر محیطی تلاشی در جهت بهبود روابط ما با دنیای طبیعی است. تعریف کار برای مکانی خاص (نوعی هماهنگی بین بخشی از محیط با اثر خلق شده)، از مشخصه‌های هنر محیطی است. این هنر، هنری زنده و در حال رشد و تغییر در دنیا به حساب می‌آید که در یک دهه گذشته در ایران نیز، رشد و تحولات بسیاری را به خود دیده است. دومین نمایشگاه زمین و زمان، تلاشی است برای نشان دادن وجه کوچکی از آثار برخی هنرمندان ایرانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

محمود مکتبی، عاطفه خاص، نوشین نفیسی، گروه پنج‌باز، شهرناز زرکش، محمدمهدی متولی طاهر، فرزانه نجفی، فرانه جلالی، مهتاب قائمی‌منش، حمید نورآبادی، مسلم ابراهیمی، فرشته زمانی و آسیه محمدیان هنرمندانی هستند که در این نمایشگاه شرکت دارند.

علاقه‌مندان برای دیدن آثار این نمایشگاه می‌توانند تا ۳ دی‌ماه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان موسوی شمالی، خانه هنرمندان ایران، نگارخانه‌ استاد ممیز مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =