دو خبر از موسیقی جهان

blur

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه به نقل از گاردین آلبوم جدید بلر به صدر جدول پرفروش ها رسید .

این ششمین بار است که گروه کهنه کار ” بلر ” موفق می شوند آلبومشان را به صدر جدول فروش برسانند اما ویژگی آلبوم اخیر این است که ۱۲ سال بعد از آلبوم قبلی شان وارد بازار شده است . نام این آلبوم شلاق جادویی (magic whip) است . آنها توانسته اند با این اثر ، آلبوم خوانندگان پرفروشی چون تیلور سویفت ، جاش گروبن ، مگان ترینور را به رده های پایین تر جدول برانند .

این آلبوم شامل ۱۲ ترک است که ترانه ها و آهنگسازی آن ها برعهده ی دیمون آلبارن ،کراهام کاکسون  ،الکس جیمز و دیو رونتری بوده است .

مدت زمان آلبوم شلاق جادویی حدود ۵۲ دقیقه است .

خبر دیگر به نقل از لس آنجلس تایمز است که از حاشیه های ارکستر فیلا رمونیک این شهر نوشته است .

درحالی که قرار بود ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس تحت رهبری ” واسیلی پترنکو ” موسیقیدان روس تبار اجرای تازه ای را روی صحنه ببرد ، در آخرین لحظه خبر رسید که برنامه به دلیل درگذشت مادر این هنرمند و سفر او به سن پترزبورگ لغو شده است اما حالا خبر می رسد که ” امانوئل ویلوم ” رهبر ارکستر فرانسوی که در تعطیلات به سر می برد ، سفر خود راه نیمه کاره گذاشته و به این ارکستر پیوسته است . این هنرمند به محض تماس برنامه گذاران ارکستر ، پیشنهاد رهبری را پذیرفت تا اجرا لغو نشود . او در صفحه ی شخصی خود به شوخی نوشته است :باید هرطور شده خوش بود .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =