رونمایی کتاب و تجلیل از برگزیدگان هفتمین سالانه هنر معاصر

مراسم اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک و تجلیل از برگزیدگان بخش رقابتی این رویداد هنری ۲۳ شهریور برگزار می شود.

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه به نقل از روابط عمومی پرسبوک ، مراسم اختتامیه هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک و قدردانی از برگزیدگان بخش رقابتی همراه با رونمایی از کتاب پرسبوک ساعت ۱۷ تا ۱۹ جمعه ۲۳ شهریور در خانه سرامیک فرزانه برگزار می شود.

ندا درزی طراح فستیوال پرسبوک گفت: از میان ایمیل های دریافت شده آثاری که ارتباط مستقیمی با تم هنر زیست محیطی این دوره داشتند و در زمان مقرر با فرمت صحیح ارسال شده بودند برای داوران ارسال شدند و طی بازبینی نمایشگاهی نحوه پرزنته و اجرای نهایی نیز مورد بررسی قرار گرفت. پویا آریان پور، شادمهر راستین، محمدرضا قانعی، بهرنگ صمدزادگان و پاملا کریمی داوری آثار این دوره را بر عهده داشتند.

وی افزود: ۱۷ هنرمند بخش مسابقه آرای مشترک داوران را به خود اختصاص دادند که از این میان سه هنرمند موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند که شرح آن به ترتیب ذیل است. برگزیده اول: شهرزاد کائدی نژاد با اثر آنگاه (اینستالیشن)٬ برگزیده دوم: گروه بُن – فاران پیرجمالی، سید سجاد موسوی اصفهانی با اثر فشار (اینستالیشن)٬ برگزیده سوم: پرهام پیوندی با مجموعه غیاب (طراحی).

به گفته درزی مراسم اهدای تندیس ها و لوح تقدیرها به هنرمندان و حامیان به همراه رونمایی کتاب هفتمین سالانه چاپ انتشارات بن گاه با حمایت حراج تهران ۲۳ شهریور در خانه سرامیک فرزانه برگزار می شود.

این کتاب تحت عنوان «کبوتر دَم» با تالیف ندا درزی و همراهی محققان؛ بهنام کامرانی و ستاره حسینی در بخش اکو آرت حضور دارد. همچنین گرافیک کتاب را سعید خالقی و ترجمه را مهین کوچکی بر عهده گرفته اند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =