آخرین اخبار : 

«رویای من» با صدای کیوان نخعی منتشر شد

قطعه «رویای من» به آهنگسازی ابراهیم شریعتی و خوانندگی کیوان نخعی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، قطعه «رویای من» با ترانه‌ای از مهدی ایزدی زمان‌آبادی، آهنگسازی ابراهیم شریعتی، میکس و مستر محمد فرح و خوانندگی کیوان نخعی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط شرکت «آوای حنانه» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

کیوان نخعی درباره این قطعه توضیح داد: ترانه «رویای من» دومین اثر من بعد از انتشار قطعه «پاییز» است که اواخر سال گذشته منتشر و خوشبختانه با استقبال خوبی نیز از سوی مخاطبان مواجه شد. ما در این قطعه تلاش کردیم مانند اثر گذشته به موضوع شعر توجه بیشتری کنیم. زیرا برای من محتوای یک اثر دارای اهمیت فراوانی است.

وی درباره فعالیت‌های بعدی خود بیان کرد: مشغول آماده‌سازی برای تولید یک قطعه جدید با عنوان «صحنه بی‌انتها» با شعری از علیرضا امیدی و آهنگسازی مرتضی ملک محمودی هستم که این قطعه به استاد رکن‌الدین خسروی از کارگردانان فقید تئاتر ایران و همه بازیگران شریف تئاتر کشورمان تقدیم شده است. این قطعه هم اکنون در مرحله صدور مجوز است که امیدوارم بتوانیم آن را در زمان مقرر منتشر کنیم.

این نویسنده و پژوهشگر تئاتر که طی سال‌های اخیر در حوزه موسیقی نیز فعالیت‌هایی را انجام می‌دهد، در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: «دنیای بی تو» با شعری از مهدی ایزدی به آهنگسازی مهدی وجدانی، «گل یاس» با آهنگسازی ابراهیم شریعتی و «افق آفتاب» با شعری از یدالله گودرزی از جمله آثاری هستند که تصمیم داریم تا پایان سال آن‌ها را منتشر کنم.

همچنین تازه ترین خبرهای این سرویس را بخوانید :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *