سینا سرلک با سه اثر موسیقایی می‌آید

آلبوم‌های ˝من و تو تا نفس باشه˝، ˝پیوند˝ و ˝جرس˝ با صدای سینا سرلک به زودی روانه بازار موسیقی می‌شود.

هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه، سینا سرلک، خواننده در گفت و گو با هنرآنلاین گفت: هم‌اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای انتشار سه اثر موسیقایی هستم که این آثار در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی روانه بازار موسیقی می‌شود.

این خواننده در ادامه بیان کرد: آلبوم “من و تو تا نفس باشه” که توسط پیمان خازنی آهنگسازی شده است به زودی منتشر می‌شود که قطعات این آلبوم در دستگاه دشتی و اصفهان است. اشعار این اثر موسیقایی از محمدعلی بهمنی و مسعود کلانتری است.

سرلک خاطرنشان کرد: همچنین آلبوم “پیوند” با آهنگسازی سیاوش آریامنش اوایل پاییز در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد که دو سال پیش آلبوم “بوی مهر” را با این آهنگساز منتشر کردیم و این اثر با استقبال مخاطبان مواجه شد.

سینا سرلک افزود: آلبوم “جرس” با آهنگسازی و نوازندگی میدیا فرج‌نژاد در مراحل نهایی قرار دارد و ویژگی خاص و قابل توجه این اثر این است که برای ضبط آن ارکستر ایرانی و ارکستر سمفونیک با یک دیگر تلفیق شده‌اند در نتیجه تلفیق دو ارکستر زیبایی این آلبوم را صد برابر کرده است.

این خواننده در پایان گفت: اشعار این آلبوم از شفیعی کدکنی، سایه، هوشنگ ابتهاج و… است و در این اثر از شعر “کوچه” ماندگارترین شعر فریدون مشیری استفاده کردیم، زیرا همه با این شعر خاطرات بسیاری دارند. همچنین قطعات این اثر موسیقایی در دستگاه همایون و چهارگاه است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =