فراخوان عضویت در جامعه‌ی مهندسان معمار ایران

فراخوان عضویت در جامعه‌ی مهندسان معمار ایران منتشر شد.

 فراخوان برای معماران ایران

به گزارش سرویس معماری هفت گاه، این فراخوان به‌منظور پایه‌گذاری یک نهاد صنفی برای معماران ایران منتشر شده است.

در متن این فراخوان آمده است: «سال‌ها بود جای خالی نهادی مستقل که معماران ایرانی را نمایندگی کند و مدافع حقوق صنفی آن‌ها باشد، احساس می‌شد. حدود ۱۰ سال پیش، عده‌ای از معماران ایران پیش‌قدم شدند و به این منظور، جامعه مهندسان معمار ایران را تأسیس کردند که علاوه بر ثبت قانونی و اخذ مجوزهای حقوقی مربوطه، در تأسیس خانه هنرمندان ایران شرکت کرد و به‌عنوان یکی از گروه‌های تشکیل‌دهنده آن به رسمیت شناخته شد.همچنین این تشکل به‌عنوان تنها نماینده معماران ایران به عضویت اتحادیه جهانی معماران (UIA) درآمد. متأسفانه به‌دلیل برخی مشکلات، مدتی فعالیت این تشکل متوقف شد، ولی اکنون با برطرف شدن مشکلات و موانع، هیئت موسس جامعه مهندسان معمار ایران برآن‌اند تا با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت دبیران، مقدمات رسیدن این تشکل به جایگاه واقعی خود را فراهم آورند.

از کلیه معماران ایران دعوت می‌شود تا با ثبت‌ نام در جامعه مهندسان معمار ایران و شرکت در انتخابات هیئت دبیران که روز ۱۵ آذر ماه ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود در پایه‌گذاری یک نهاد صنفی قدرتمند برای همه معماران ایران سهیم باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فرم عضویت رایگان یا اعلام کاندیداتوری با دبیرخانه جامعه مهندسان معمار ایران واقع در خانه هنرمندان تماس بگیرند. برای ثبت‌ نام تنها کافی است فرم ثبت‌ نام را پر و همراه با کپی مدرک تحصیلی خود (حداقل کارشناسی) به دبیرخانه ارسال کنند. هیچ‌گونه حق عضویتی دریافت نمی‌شود.

تلفن: ۸۸۳۱۷۴۸۶-۰۲۱

نمابر: ۸۸۳۱۹۳۸۹-۰۲۱

پست الکترونیک memaraneiran@gmail.com»

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =