فردا ، آغاز هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی در خانه هنرمندان

هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی ۲۸ مهر ماه با حضور اعضای و فیلمسازان شرکت کننده در جشنواره در خانه هنرمندان ایران گشایش می یابد.

هفت گاه

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه ، هشتمین جشنواره  فیلم پروین اعتصامی ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۲۸ مهر ماه با حضور اعضای هیات انتخاب، داوران، جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و فیلمسازان شرکت کننده در جشنواره در سالن استاد جلیل شهناز (بتهوون سابق) خانه هنرمندان ایران گشایش می یابد.
در این مراسم که اجرای آن را آزاده نامداری برعهده دارد، دبیر جشنواره گزارشی از دوره های پیشین جشنواره و روند برپایی دوره هشتم آن را ارائه می دهد.بنابراین گزارش، در این برنامه جایزه ویژه نظرسنجی از ۶۰ چهره فرهنگی هنری کشور در خصوص بهترین بازیگر زن سینما از نسل دوم و سوم به لیلا حاتمی، نگار جواهریان و ترانه علیدوستی اهدا می شود.

همچنین بهترین فیلم پویانمایی جشنواره معرفی و پخش خواهد شد و طبق سنت سال های گذشته کیک هشتمین سال تولد جشنواره پروین اعتصامی که همراه با رونمایی از پوستر بخش ملی و بین الملل جشنواره است بریده خواهد شد.

لازم به ذکر است نمایش فیلم های این جشنواره از روز دوشنبه ۲۸ مهر از ساعت ۹ صبح در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان آغاز که از روز سه شنبه تا جمعه سالن ناصری نیز شامل نمایش فیلم ها می شود.

هشتمین جشنواره ملی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی از ۲۸ مهرماه تا ۲ آبان ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =