فریدون آسرایی ، آغازگر جشنواره موسیقی فجر

گزارشی از کنسرت فریدون آسرایی در جشنواره موسیقی فجر

هفت گاه

هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، سی اُمین جشنواره موسیقی فجر ، کار خود را با اجرای کنسرت پاپ به خوانندگی ” فریدون آسرایی ” آغاز کرد . این کنسرت با ۲۰ دقیقه تاخیر در سالن همایش های برج میلاد اجرا شد .

ابتدای این کنسرت کلیپی از جدیدترین آهنگ این خواننده به نام ” ببخشید ” پخش شد .

سپس فریدون آسرایی خواننده پاپ کشور به روی سن آمد و قطعه ” عشق یعنی ” را به عنوان اولین آهنگ اجرا کرد و پس از آن قطعه های ” گل ناز ” ، ” نگاهت “، ” طاقت بیار “، ” آرامشم بودی ” و «مجنون توام» را به همراه چند قطعه از آلبوم جدید خود چون ” پشیمونی ” اجرا و در ادامه قطعه ” هنوز همونیم ” را به مادر خود تقدیم کرد و از مردم خواست تا همه‌ی مادران را تشویق کنند. “کبوتر”، “ببخشید”، “افسون”، “سلام”، “مسافر”، “فراموش کن”، “هنوز چشمای تو”، “جاذبه”، “دوست دارم” و “یادش بخیر” از دیگر قطعاتی بود که آسرایی امشب برای حاضران اجرا کرد .

بعد از اجرای سه قطعه ، خانم نغمه مراد آبادی با ساز تار گروه را همراهی کرد و پس از آن لوح تقدیری از شبکه پنج سیما به فریدون آسرایی تقدیم شد . آسرایی در توضیح لوح تقدیری اهدا شده ، گفت  : در برنامه جشن رمضان سال گذشته ، آرزوی دو کودک زیبای ۳ و ۵ ساله توسط این بنده حقیر برآورده شد و این لوح تقدیر برای آن برنامه است .

اجرای قطعه محبوب و خاطره انگیز ” گل هیاهو ” ( خوشگل عاشق ) در لحظات آخر این کنسرت باعث تشویق زیاد و هیجان تماشاگران شد سپس این هنرمند از مردم خواست تا سر پا بایستند و این قطعه را تا انتها با او همراهی نمایند.

وی پس اجرای این قطعه به معرفی اعضای گروه پرداخت و مراسم امشب را با اجرای مجدد قطعه ” عشق یعنی ” پایان داد و در پایان از بهروز صفاریان ، مهران خالصی و بهزاد عبدالهی برای تنظیم آثارش تشکر کرد .

فریدون آسرایی در اولین روز سی اُمین جشنواره موسیقی فجر با رهبری ایمان خراسانی به همراه گروه خود ، افرادی چون کارن زیاری، سینا پرتوی، نغمه مرادآبادی، غزاله شیرازی، حسام متولی، نیما رمضان، آرش عیوضی، پیام شفاهی و علیرضا فیروزی به روی صحنه رفت .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =