لغو برنامه های تالار وحدت و شایعه فوت آیت الله مهدوی کنی

برنامه های تالار وحدت تا اطلاع ثانوی لغو شد!mohr ekhtesasi

تالار وحدت

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، اجرای موسیقی بانوان که از امروز به مدت ۱۰ روز قرار بود در تالار وحدت اجرا شود و گروه های موسیقی بانوان خود را برای آن آماده کرده بودند، به دلایل نامعلومی لغو شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که حتی بلیت های این اجراها نیز فروخته شده است.

در پی پیگیری  خبرنگار هفت گاه، بخش اطلاعات تالار وحدت در پاسخ به علت لغو برنامه ها اعلام کرد که به دلیل فوت آیت الله مهدوی کنی برنامه ی کنسرت های بانوان لغو شده است.

در خبر دیگری نیز از سوی  تالار وحدت ، لغو رسیتال پیانو محسن کوهستانی به دلیل فوت آیت الله مهدوی کنی اعلام شد.

این خبر در حالی از طرف تالار وحدت اعلام شده بود که آقای انصاریان رئیس دفتر آیت الله مهدوی کنی خبر فوت ایشان را تکذیب کرده و گفته است وضعیت حال ایشان را تا بعد از ظهر به اطلاع مردم می رسانند.

پس از پیگیری خبرنگار هفت گاه از تالار وحدت و صحبت با مسئولین این تالار ، دلیل لغو کنسرت آقای کوهستانی حال بد ایشان و همچنین لغو کنسرت موسیقی بانوان از سوی برگزارکنندگان این برنامه اعلام شد.

مسئول دفتر تالار وحدت در ادامه افزود: آقای کامران همت پور مسئول برگزاری کنسرت موسیقی بانوان به تالار وحدت نامه ای ارسال کردند و دلیل لغو کنسرت ها را نداشتن اسپانسر و عدم فروش بلیط ها اعلام کردند. آقای کوهستانی هم برای مدیران مجموعه پیام فرستادند که حال جسمی شان خوب نیست و قادر به برگزاری کنسرت نیستند.

وی ادامه داد: ما همین اخبار را به تمامی کارکنان تالار وحدت اعلام کردیم و خبر های دیگر کذب محض است. ولی اگر کارکنان یا برگزار کنندگان اجرای موسیقی بانوان به طور دیگری اطلاع رسانی کرده اند ، مدیریت تالار وحدت پاسخگو نیست.

در ادامه هفت گاه پیگیر برگزاری برنامه های تالار وحدت در این ماه خواهد بود.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. نجات اللهي گفت:

    واقعا چرا در مورد چنین موضوعی سهل انگاری میکنند؟ آن هم در چنین اوضاعی . تالار وحدت باید پاسخگو باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =