مریم کاظمی “شاهزاده خانم بد ترکیب” به روی صحنه می برد

مریم کاظمی بازیگر و کارگردان تئاتر ، تمرین نمایش تازه‌اش با عنوان “شاهزاده خانم بد ترکیب” را برای اجرا در تالار “هنر” آغاز کرد.

شاهزاده خانم بد ترکیب

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، پس از اجرای نمایش‌های “رام کردن زن سرکش”،”کلوچه دارچینی “و”غول بزرگ مهربان” این بار مریم کاظمی تولید نمایش “شاهزاده خانوم بدترکیب” برای مخاطبان کودک و نوجوان را آغاز کرد.

در این نمایش بار دیگر حسین محب اهری و مریم کاظمی همبازی می‌شوند تا خاطره‌ای شیرین از موسیقی و ماجراجویی را برای بچه‌ها به یادگار بگذارند.

«شاهزاده خانوم بد ترکیب» که کاری از گروه تئاتر مستقل است با همکاری آنا نمکچیان ، پریسا فلاح زاده ، نازنین صفا، شیما میرمهدی ، میترا کریم خانی ، نرگس صفا منش، مهناز غمخوار، آزیتا خرمی ، مریم علیپور و سعید قره داغلی ، مهراد زمانی ، علی خلعتبری، مهدی رمضانزاده و … برای اجرا در تالار هنر آماده می‌شود.

این نمایش ترکیب نوشته اوراند هریس است که ترجمه آن را سید حسین فدایی حسین انجام داده و ماجرای «شاهزاده خانم اسمرالدا» را به نمایش می‌گذارد.

در این نمایش کودک و نوجوان، «شاهزاده خانم اسمرالدا» شبیه دیگر شاهزاده خانم‌ها نیست ، چشم‌هایش بی‌روح شبیه شیشه ، بینی‌اش سر بالا مثل فنجان و دهانش رو به پایین و اخمو است. همه فکر می کنند او زشت است ولی کسی جرات ابراز آن را ندارد تا اینکه …

در این پروژه طراحی و ساخت عروسک را سهیلا باجلان ، طراحی گریم را افسانه قلی‌زاده ، طراحی پوستر و بروشور را پریسا فلاح زاده و عماد سالکی ، طراح صحنه رضا مهدی زاده، ساخت موسیقی را فرید نوایی و عکس را سیامک زمردی مطلق بر عهده دارند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =