مسابقه ی نقاشی “اینجا مکزیک است” در ابعاد جهانی

هجدهمین دوره مسابقات بین‌المللی نقاشی کودکان با موضوع ˝حقوق کودکان˝ در سال ۲۰۱۴ در مکزیک برگزار می‌شود.

اینجا مکزیک است

به گزارش سرویس تجسمی هفت گاه، موسسه مکزیکی های خارج ازکشور به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تصویب قرارداد حقوق کودکان سازمان ملل این مسابقات را با عنوان ” اینجا مکزیک من است ” برگزار می کند. براساس این قرارداد، کودکان حق یادگیری، ابراز عقیده و ارتقاء تواناییهایشان را دارند.

شرایط مسابقه :

– شرکت در این مسابقه برای تمامی کودکان ۷ تا ۱۱ سال از تمامی کشورها آزاد است. شرکت کنندگان می توانند روی کاغذ ۳۰*۳۰ یا ۱۲*۱۲ سانتی متر با استفاده از قلمو، مداد، اکریلیک ، آبرنگ ، ماژیک یا هر تکنیک رنگ آمیزی دیگری به خلق اثر بپردازند.

– در ذیل هر نقاشی باید تاریخ و امضا درج شود، کپی آثار قابل قبول نیست. آثار ناتمام یا بزرگتر یا کوچکتر از اندازه ی تعیین شده پذیرفته نخواهند شد.

– کلیه آثار ( حتی آثاری که بعنوان برنده انتخاب نشده اند) در نمایشگاهی در سراسر جهان به نمایش درخواهد آمد.

متقاضیان می توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۴ (۲۳ مهرماه ۱۳۹۳) به نزدیک ترین سفارت مکزیک در کشور خود تحویل دهند.

شرکت کنندگان می بایست فرم ثبت نام را از سایت http://bit.ly/q7d1a0 دریافت و تکمیل نموده و بعد از چاپ آن را پشت نقاشی ضمیمه کنند.

هیئتی متشکل از کارشناسان نقاشی کودک، آثار برگزیده را انتخاب می کنند و اسامی برندگان در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۴ (۲۹ آبان ۱۳۹۳ ) در سایت مسابقه اعلام خواهد شد.

جایزه ی این مسابقه یک اثر هنری از هنرمند معروف مکزیک ؛ فرناندو آندریاچی ، مجموعه ای از کتابهای ادبی کودکان مکزیک و یک جایزه ویژه است.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ime.gob.mx مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =