معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره کاریکاتور بهره وری

آثار برتر چهارمین جشنواره بین المللی کاریکاتور بهره وری در مراسمی با حضور برخی از مسوولان، سفرای خارجی و هنرمندان مطرح کشور معرفی شدند.

به گزارش سرویس تجسمی هفت گاه ، در این آیین که در سالن کوه نور هتل اوین پارسیان برگزار شد، بهمن عبدی، به نمایندگی از هیات داوران جشنواره با قرائت بیانیه پایانی به معرفی برگزیدگان هر بخش پرداخت.

بر این اساس، هیکابی میراچی از ترکیه و عاطفه یاریان از ایران، به ترتیب رده های اول و دوم را کسب کردند و محمود آزاد نیا از ایران و والنتین دروژینین از روسیه به طور مشترک در رده سوم قرار گرفتند.عبدالله جاسبی، کریم زارع، حسن عشایری و مسعود کنزی و نمایندگانی از سفارتخانه های ازبکستان، یونان، صربستان، ترکیه و اروگوئه از جمله میهمانان شرکت کننده در این مراسم بودند.

در این آیین از ۲۰ کودک منتخب نیز که آثاری ساده اما دلنشین را به دبیرخانه جشنواره ارایه کرده بودند، تقدیر به عمل آمد.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، آثار شرکت کنندگان در این جشنواره در هفته جاری برای مشاهده عموم در فرهنگسراهای بهمن، خاوران و اشراق به نمایش در می آید.

هدف از برگزاری جشنواره بین المللی کاریکاتور که روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه آغاز شده و یک هفته ادامه دارد، تاکید بر اقتصاد مقاومتی و ترویج الگوی بهینه سازی در کشور اعلام شده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =