معرفی داوران بخش های رقابتی جشنواره تئاتر شهر

چهارمین جشنواره تئاتر شهر در حالی آغاز می‌شود که هشت هیات داوری بخش‌های مختلف جشنواره را قضاوت می‌کنند.

هفت گاهبه گزارشسرویس تئاتر هفت گاه به نقل از روابط عمومی چهارمین جشنواره تئاتر شهر، هیات داوران بخش سابقه تئاتر صحنه‌ای شامل هنرمندان شناخته شده‌ای همچون ایرج راد بازیگر و کارگردان تئاتر و مدیر عامل خانه تئاتر، دکتر قطب‌الدین صادقی نویسنده، کارگردان، بازیگر و استاد دانشگاه و حمیدرضا نعیمی نویسنده، کارگردان و بازیگر شناخته شده تئاتر است که از امروز کار خود را آغاز می‌کنند.

در بخش تئاتر باران نیز که به نمایش‌هایی با موضوعات مذهبی اختصاص دارد سه هنرمند شناخته تئاتر به عنوان داور معرفی شده‌اند. اصغر همت بازیگر و مدرس تئاتر، دکتر رحمت امینی مدرس تئاتر، نویسنده و کارگردان و مدیر هنرهای نمایشی حوزه هنری و علی موذنی بازیگر و نویسنده تئاتر مجموعه آثار را داوری خواهند کرد.

هیات داوران بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی را نیز داریوش مودبیان نویسنده، کارگردان، بازیگر و مترجم تئاتر، رویا افشار مدرس و بازیگر شناخته شده تئاتر و مریم معترف کارگردان، بازیگر و مدیر اداره برنامه‌های تئاتر بر عهده دارند.

در بخش مسابقه تئاتر کودک و نوجوان نیز هنرمندانی همچون بهرام شاه‌محمدلو مدرس، پژوهشگر و بازیگر تئاتر، رضا فیاضی بازیگر و کارگردان تئاتر و لیلی رشیدی بازیگر شناخته شده تئاتر و تلویزیون داوری خواهند کرد.

داوری بخش خیابانی نیز بر عهده حسین عاطفی کارگردان، بازیگر و نویسنده تئاتر، محمدمهدی خاتمی کارگردان و نویسنده تئاتر و دکتر گلبرگ ابوترابیان نویسنده ، پژوهشگر و کارگردان تئاتر گذاشته شده است.

مسابقه عکاسی جشنواره تئاتر شهر را نیز سه هنرمند شناخته شده این رشته سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری و فردین خلعتبری داوری کرده‌اند و بخش‌های رالی عکاسی نیز توسط دو هیات داوری متفاوت قضاوت می‌کنند.

داوری بخش عکاسان صحنه‌ای توسط مریم زندی، حسن غفاری و ابراهیم حسینی انجام می‌شود و داوری مسابقه عکاسی تئاتر خیابانی نیز به عهده ابراهیم حسینی، ابراهیم سیسان و شکوفه هاشمیان است.

داوری بخش رالی عکاسی مدرسه تئاتر همچون اجراهای صحنه ای در طول جشنواره انجام خواهد شد.

چهارمین جشنواره تئاتر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از ۲۶ شهریور تا ۲ مهر در ۱۴ سالن و مجموعه فرهنگی هنری شهرتهران برگزار می شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =