معرفی داوران ۴ رشته جشنواره تجسمی جوانان

داوران رشته‌های نگارگری، خوشنویسی، طراحی و نقاشی بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان معرفی شدند.

هفت گاه

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه، به نقل از روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، جمشید حقیقت‌شناس، معصومه مظفری و جواد نوبهار در رشته نقاشی و مهرداد خطایی، رضا افسری و احمد مرشدلو در رشته طراحی داوری بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی را برعهده دارند.

محمدحسین عطارچیان، احمد محمدپور و صفر گالشی داوران خوشنویسی و مهرالزمان فخار‌زاده منفرد، محمد مرادی و عبدالله محرمی داوران نگارگری بیست و یکمین جشنواره تجسمی جوانان هستند.

بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته‌های طراحی، نقاشی، ارتباط تصویری (پوس‌تر)، حجم، کاریکاتور (کارتون، چهره)، نگارگری (نگارگری، گل و مرغ، تذهیب)، ‌ خوشنویسی (نستعلیق در قالب قطعه نویسی و سیاه مشق)، تصویر سازی و عکاسی برای جوانان ۱۶ تا ۲۵ سال (متولدین اول شهریور ۱۳۶۹ تا اول شهریور ماه ۱۳۷۸) برگزار می‌شود و هنرمندان با ثبت نام و ارسال آثار در سایت www. yafestival. ir تا اول شهریور می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

هر هنرمند جوان می‌تواند حداقل ۳ و حداکثر ۵ اثر به سایت جشنواره ارسال کند که پس از بررسی و ارزیابی توسط هیئت انتخاب هنرمندان منتخب برای حضور در جشنواره معرفی می‌شوند.

بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر نیمه دوم شهریور امسال در اردبیل برگزار می‌شود.

رضوان صادق‌زاده؛ دبیر هنری این جشنواره و ناصر اسحاقی؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل دبیر جشنواره است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =