معرفی مجری جشنواره فیلم ونیز ۲۰۱۴

هفتاد و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز، قدیمی‌ترین رویداد سینمایی جهان با اجرای «لوئیزا رانیری»، بازیگر ایتالیایی در مراسم افتتاحیه و اختتامیه همراه خواهد بود.

هفت گاه

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه، «لوئیزا رانیری»، بازیگر ایتالیایی در حالی به عنوان مجری مراسم جشنواره فیلم ونیز ۲۰۱۴ انتخاب شد که هفتادویکمین دوره این رویداد سینمایی به عنوان دومین رویداد معتبر سینمایی جهان از ۲۷ اوت تا ۶ سپتامبر (۵ تا ۱۵ شهریور) در شهر بندری ونیز به ریاست «آلبرتو باربارا» برگزار می‌شود.

«رانیری» که بیشتر در عرصه بازیگری در تلویزیون فعال است، اولین فیلم بلند خود را با عنوان «شاهزاده و دزد دریایی» در سال ۲۰۰۱ به کارگردانی «لئوناردو پیراچیونی» تجربه کرد و همچنین در سال ۲۰۰۴ در فیلم «اروس» نیز مقابل دوربین رفت.

در شصت‌وهفتمین جشنواره فیلم کن – رقیب اصلی جشنواره فیلم ونیز – نیز «لمبرت ویلسون»، یک بازیگر فراسوی به عنوان مجری مراسم افتتاحیه و اختتامیه انتخاب شده بود.

سال گذشته و در هفتادمین دوره جشنواه فیلم ونیز، هیات‌داوران این رویداد سینمایی به ریاست «برناردو برتولوچی» فیلم مستند «Sacro Gra» به کارگردانی «جیان فرانکو روسی» از ایتالیا را به عنوان برنده شیر طلا انتخاب کردند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =