مهلت ارسال اثر به جشنواره بسطامی تمدید شد

دبیر سومین دوره جشنواره موسیقی ایرج بسطامی از تمدید مهلت ارسال اثر به این جشنواره خبر داد.

جشنواره موسیقی ایرج بسطامی

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، پیروز ارجمند با بیان اینکه این دوره از جشنواره با استقبال گسترده هنرمندان مستعد روبه‌رو شده است گفت: دبیرخانه این دوره از جشنواره از یک ماه قبل شروع به کار کرده و از ششم شهریور که زمان رسمی ارسال بوده تا کنون استقبال گسترده‌ای از سوی هنرمندان سراسر کشور شده است.

مدیر کل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد با بیان اینکه زمان ارسال اثر به سومین دوره جشنواره موسیقی ایرج بسطامی تمدید شده است، افزود: زمان رسمی ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ مهرماه بود که بنا به درخواست متقاضیان تمدید شد.

او ادامه داد: به دلیل درخواست متقاضیان مبنی بر اینکه برای ارسال اثر به این دوره از جشنواره نیازمند زمان بودند، زمان ارسال اثر به مدت ۱۰ روز و تا تاریخ ۲۵ مهرماه در هر دو بخش خواننده منتخب آواز ایرانی و آلبوم برگزیده موسیقی ایرانی تمدید شد.

دبیر سومین دوره جشنواره موسیقی ایرج بسطامی با بیان اینکه این تاریخ آخرین مهلت ارسال اثر است افزود: مطمئنا مهلت ارسال اثر به این جشنواره ۲۵ مهرماه پایان می‌یابد و دیگر تمدید نخواهد شد و به همین مناسبت از همه متقاضان درخواست می‌شود در موعد مقرر و تا پایان زمان قانونی نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

سومین دوره جشنواره موسیقی بسطامی در دو بخش خواننده منتخب آواز ایرانی و آلبوم برگزیده موسیقی ایرانی توسط موسسه ایرج بسطامی برگزار می‌شود.

متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت irajbastami.ir و یا کانال تلگرامی بنیاد ایرج بسطامی به نشانی telegram.me/bonyadbastami مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =