نمایشگاه «تجربه های نو در هنرهای تجسمی» فراخوان داد

دومین نمایشگاه «تجربه های نو در هنرهای تجسمی» به منظور شناسایی استعدادهای جوان و حمایت از هنرمندان جوان توسط گالری شلمان برگزار می شود.

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه ، گالری شلمان در راستای شناسایی استعدادهای جوان و به منظور حمایت از هنرمندان جوان برای دومین بار فراخوان نمایشگاهی با موضوع تجربه های نو و ایده های خلاقانه در زمینه هنرهای تجسمی را منتشر کرد.

بر این اساس، هنرمندان می توانند با ارایه آثار خود در رشته های نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی، نقاشی خط و خوشنویسی در این رویداد هنری شرکت کنند.

مقررات حضور در نمایشگاه

* شرکت در نمایشگاه برای تمام هنرمندان آزاد است.

* ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی آثار ارائه شده است، بنابراین مسئولیت اصالت و رعایت قوانین کپی رایت آثار ارائه شده بر عهده ارسال کنندگان است.

* آثار هنری می توانند با هر تکنیک، سبک و رویکردی باشند. آثار خلاقانه در اولویت پذیرش قرار دارند.

* هر هنرمند می تواند ۵ اثر در هر رشته ارسال نماید که اثر نهایی از بین آنها توسط هیات داوران انتخاب می‌شود. همچنین در صورت تمایل هنرمند برای ارائه بیش از یک اثر، به تعداد هر اثر ارایه شده باید هزینه شرکت در نمایشگاه پرداخت شود. لازم به ذکر است، هنرمند تقاضای خود را در این خصوص هنگام ارسال آثار اعلام کند.

* ابعاد پذیرفته شده برای عکس ها ۷۰*۵۰ و برای نقاشی، خوشنویسی و نقاشی خط ۴۰*۳۰ تا ۷۰*۱۰۰ در نظر گرفته شده است. هنگام ارسال فایل تصویری آثار، ابعاد آن نیز ذکر شود.

* هنرمندان به همراه آثار ارسالی، یک فایلword شامل مشخصات صاحب اثر (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، رزومه هنری) را به همراه آثار ضمیمه کنند.

* هر هنرمند باید تصویر آثار خود را به آدرس ایمیل info@shalmanartgallery.com ارسال کند و در عنوان ایمیل حتماً عبارت «فراخوان تجربه های نو در هنرهای تجسمی» ذکر شود. همچنین لازم به ذکر است فایل‌های ارسالی دارای نام کامل هنرمند باشد و شماره گذاری شود.

* پس از انتخاب آثار ارسالی توسط هیات داوران، نتیجه نهایی به هنرمند اطلاع داده می شود.

* در صورت تمایل هنرمند، آثار برای فروش در نظر گرفته می شود.

* از آنجایی که نمایشگاه تجربه های نو در هنرهای تجسمی فاقد هرگونه حامی مالی است، تمامی هزینه های نمایشگاه توسط هنرمندان راه یافته به نمایشگاه و گالری شَلمان تامین می شود.

* هزینه شرکت در نمایشگاه بابت هر اثر ١۲٠ هزار تومان است.

* به راه یافتگان به نمایشگاه گواهی شرکت اعطا می شود.

* آخرین زمان برای دریافت آثار ٢٠ خرداد ٩٧ خواهد بود.

لازم به توضیح است به درخواست آثاری که مقررات فوق را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

زمان برگزاری نمایشگاه ها به تفکیک تا پایان تابستان ١٣٩٧ خواهد بود و زمان دقیق هر نمایشگاه متعاقباً اعلام می شود.

دبیرخانه نمایشگاه واقع در آدرس تهران، خیابان میرداماد، رودبارغربی، کوچه کاووسی، پلاک ٢٧، گالری شَلمان است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پنج =