نمایشگاه عکس «خانه‌ای که در آن دوستت دارم» در گالری تم

روز گذشته ، جمعه ۱۵ دی‌ماه نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «خانه‌ای که در آن دوستت دارم» در گالری تم افتتاح شد.

به گزارش سرویس عکس هفت گاه ، بهاره سیدی ، نازفر فرقانی و مژگان شیخی عکاسانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش در آمده است .

در بخشی از بیانیۀ این نمایشگاه آمده :

« «خانه» کجاست؟ به کجا می‌گوییم «خانه»؟ هر جای جهان که برویم خانه‌ها هستند، ظاهرش می‌تواند به هر شکل و رنگ و اندازه باشد. اما برای هرکسی خانه جایی است منحصر به فرد و با دور شدن از آن فاصله‌ها معنا می‌یابند. این مکان بخشی از وجود انسان شده است و با زیست-جهان او در هم تنیده است. آیا خانه ‌ها به عنوان مکان ارتباط و انزوا می‌توانند‌ شناختی از ما یا دیگریِ ساکن در آن‌ها به ما بدهند؟

آیا می‌شود از خلال پنجره‌‌ها گونه‌اى از حضور را تجربه کرد یا برای رسیدن به حافظه خانه‌ها باید در آن‌ها پای گذارد و لمسشان کرد؟ در گردش زمان چه رازهایی از این مکان فاش می‌شود؟ اویی که دیگر نیست خودش را در کجای خانه پنهان ساخته است؟ از دریچۀ عکس‌ها سر زده وارد شویم و ذهن را بسپاریم به یک رویارویی مبتکرانه تا تصاویر جان بگیرند و با تجسم بی‌شمار زندگی، شبیه‌ترین تصویر به خانۀ خود یا خانه رویایی خویش را باز شناسیم . »

 این نمایشگاه روز گذشته در گالری تم افتتاح شد و علاقه مندان می توانند در طول هفته از ساعت ۱۵ الی ۱۹ به گالری تم به آدرس خیابان کریم‌خان ، ابتدای ویلای شمالی ، کوچه زبرجد ، پلاک ۱۰ مراجعه کنند . این نمایشگاه تا ۲۱ دی‌ماه ادامه خواهد داشت .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 17 =