جدیدترین نمایشگاه عکس مریم زندی در گالری ایوان برپا می شود .

گالری ایوان در جدید‌ترین نمایشگاه خود میزبان عکس‌های‌ مریم زندی است .

به گزارش سرویس عکس هفت گاه ، این نمایشگاه عکس به بهانۀ جشن رونمایی از کتاب «چهره‌های ۵، سیمایی از موسیقی معاصر ایران» روز جمعه ۱ دی ماه افتتاح شده و در نخستین روز نمایشگاه از کتاب جدید مریم زندی رونمایی می‌شود .

در این کتاب عکس‌هایی که زندی از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۹۶ از هنرمندان موسیقی ایران ثبت کرده است به چاپ رسیده و در میان آن‌ها تصاویر هنرمندانی قرار دارد که در طول این سال‌ها درگذشته‌اند . تمام عکس‌های این کتاب سیاه و سفید است و در این کتاب ۳۰۰ صفحه‌ای تصویر ۱۲۰ نفر از چهره‌های معاصر موسیقی ایران آمده است .

مریم زندی متولد ۲۰ دی ۱۳۲۵ در گرگان ، عضو هیئت موسس انجمن ملی عکاسان ایران ، اولین رییس هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران و دارای لیسانس از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است .

مجموعه‌های متنوعی از آثار عکاسی این هنرمند به چاپ رسیده‌اند که از جمله می‌توان به مجموعه عکس ترکمن صحرا ، تک چهرۀ نویسندگان در کتاب آنتولوژی داستان‌نویسی در ایران ، چهره‌های (۱) سیمایی از ادبیات معاصر ایران ، چهره‌های (۲) سیمایی از نقاشان معاصر ایران ، چهره‌های (۳) سیمایی از هنرمندان سینما و تئا‌تر معاصر ایران ، چهره‌های (۴) سیمایی از ادبیات معاصر ایران ۲ را نام برد  .

نمایشگاه عکس‌های‌ مریم زندی از اول تا هشتم دی ماه ۱۳۹۶ در گالری ایوان به آدرس الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ برقرار است .

علاقه‌مندان می‌توانند هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ١۶ تا ۲۰ از این آثار دیدن کنند .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هفده =