نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی تهران (MIDEX ۲۰۱۸) بر پا می شود .

نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی تهران (MIDEX ۲۰۱۸) از ۲۱ دی ماه سال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می کند .

 

به گزارش سرویس معماری هفت گاه به نقل از روابط عمومی میدکس ، نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند . این نمایشگاه در سال گذشته با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)، با حضور ۲۳۵ شرکت از ۱۴ کشور مختلف، در ۱۶۵۱۸ متر مربع فضای نمایشگاهی برگزار شده است.

در این دوره نمایشگاه نیز شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

محورهای نمایشگاه پیرامون محوریت خانه مدرن شامل : دکوراسیون داخلی ، معماری و طراحی ، الکترونیکی ، فضای باز ، سازه و مصالح ، زیست محیطی ، تأسیسات و خدمات می باشد .

هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی (MIDEX ۲۰۱۸) در تاریخ ۲۱الی ۲۴دی ماه سال ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =