نمایشگاه پوستر با موضوع «شاهنامه» برگزار می شود .

نمایشگاه گروهی پوستر با مضمون داستان‌های «شاهنامه» برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه ، این نمایشگاه گروهی با مضمون داستان‌های «شاهنامه» با هدایت المیرا نیکنام از ۲۰ آبان‌ماه برپا می‌شود .

نمایشگاه پوستر داستان‌های شاهنامه

بنا بر اعلام، این نمایشگاه حاصل هشت سال گردآوری، مطالعه و کوشش این هنرمند در زمینه طراحی پوستر با مضمون شاهنامه و فردوسی است تا راهنمایی باشد برای طراحان جوانی که به طراحی‌هایی با مضامین و شخصیت‌های ایرانی علاقه‌مندند .

نخستین نمایشگاه گروهی پوستر با مضمون شاهنامه با نمایش آثاری از مرتضی ممیز ، قباد شیوا ، ابراهیم حقیقی ، داریوش مختاری ، کورش پارسانژاد ، بیژن جناب ، بیژن صیفوری ، میثم نامدار ، حسن فوزی تهرانی و حمیدرضا وصاف همراه خواهد بود .

آیین گشایش نمایشگاه گروهی پوستر با مضمون شاهنامه شنبه، بیستم آبان‌ماه، از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار می‌شود. این نمایشگاه همچنین تا چهارم آذرماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ برپا خواهد بود.

دوستداران برای بازدید از نمایشگاه گروهی پوستر با مضمون داستان‌های شاهنامه که با حمایت ایرج میرزا علیخانی و لادن رضایی برپا می‌شود، می‌توانند به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، پارک هنرمندان، طبقه بالای تماشاخانه ایرانشهر، کافه گالری ایرانشهر مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =