نکوداشت هفتادمین زادروز محمدرضا لطفی در نیاوران

آیین نکوداشت هفتادمین زادروز استاد محمدرضا لطفی با عنوان “لطف ساز” به همت بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و با همکاری مکتب خانه میرزاعبدالله، شامگاه جمعه ۱۷ دی ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

%d8%a2%db%8c%db%8c%d9%86-%d9%86%da%a9%d9%88%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af%d9%84%d8%b7%d9%81%db%8c

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، زنده یاد محمدرضا لطفی ۱۷ دی ماه سال  ۱۳۲۵ در گرگان  چشم به جهان گشود  و در اردیبهشت ماه سال  ۱۳۹۳ دار فانی را وداع کرد.

دی ماه سال جاری مصادف است با هفتادمین سالروز تولد این هنرمند که به همین مناسبت ویژه برنامه ای با عنوان “لطف ساز” با حضور جمعی از هنرمندان و چهره‌های صاحب نام موسیقی همچنین شاگردان این هنرمند فقید در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

در این برنامه برخی از آثار استاد لطفی توسط شاگردان این هنرمند اجرا خواهد شد، همچنین استادان و چهره‌های نام آشنای موسیقی سنتی ایران پیرامون شخصیت و فعالیت‌های موسیقایی استاد لطفی به ایراد سخن می‌پردازند و تصاویر و ناهماهنگ‌هایی پخش خواهد شد.

ویژه برنامه “لطف ساز” شامگاه جمعه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و حضور عموم علاقمندان در این آیین آزاد است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =