هانکه برای فیلم جدیدش دور دنیا را می چرخد

میشل هانکه پس از ساخت فیلم «عشق» و کسب جایزه نخل طلا و اسکار، قصد دارد فیلم جدیدش را در کشورهای مختلف جهان مقابل دوربین ببرد.

هفت گاه

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه، میشل هانکه کارگردان سرشناس اتریشی فیلم‌هایی چون «معلم پیانو» (۲۰۰۱)، «بازی‌های خنده‌دار»(۱۹۹۷) و «ربان سفید»(۲۰۱۰) اعلام کرد فیلم جدیدش را با عنوان «فلش ماب» از تابستان در لوکیشن‌هایی در سراسر جهان کلید می‌زند.

«فلش ماب» به گروه‌هایی بزرگی از افراد گفته می‌شود که از طریق شبکه‌های اجتماعی و اینترنت در مکان‌های عمومی در شهر قرار می‌گذارند و به فعالیت‌های اجتماعی، تفریح و سرگرمی و در برخی مواقع فعالیت‌های سیاسی می‌پردازند. هانکه در فیلم جدیدش «فلش ماب» به رابطه شکننده میان رسانه و واقعیت می‌پردازد. میشل هانکه کارگردان سرشناس و پرافتخار اتریشی تاکنون جوایز فراوانی از جمله بهترین کارگردانی جشنواره کن، پنج جایزه فیلم اروپا برای فیلم «پنهان» (۲۰۰۵)، نخل طلای کن، جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم خارجی، دو نامزدی اسکار، نامزدی جایزه بافتا و پنج جایزه سینمایی فیلم اروپا برای «ربان سفید» (۲۰۰۹) و همچنین نخل طلای کن و چهار جایزه فیلم اروپا را برای فیلم «عشق» در سال ۲۰۱۲ به دست آورده است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =