هشتمین نمایشگاه سالانه مجسمه‌های کوچک در خانه هنرمندان

هشتمین نمایشگاه سالانه مجسمه‌های کوچک از ۱۵ شهریورماه به مدت ۱۰ روز به همت انجمن مجسمه سازان ایران در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

هشتمین نمایشگاه سالانه مجسمه‌های کوچک

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه، فخرالدین کاکاوند دبیرهشتمین نمایشگاه مجسمه‌های کوچک گفت: هشتمین دوره نمایشگاه سالانه مجسمه‌های کوچک طبق روال سال‌های گذشته برپا می‌شود و مجسمه سازان تا ۶ مردادماه فرصت دارند که در این رویداد هنری شرکت کنند.

او در مصاحبه ای به هنرآنلاین گفت: در این دوره از نمایشگاه هم اعضای انجمن و هم سایر مجسمه‌سازان می‌توانند شرکت کنند و آثار پس از داوری به نمایشگاه راه پیدا خواهند کرد.

به گفته کاکاوند در این نمایشگاه برخلاف سایردوره‌های پیش از هیچ هنرمندی دعوت نشده است و تمام مجسمه سازان در شرایط یکسان می‌توانند شرکت کنند، حتی اعضای هیات داوری و انتخاب هم می‌توانند دراین نمایشگاه شرکت کنند.

این مجسمه سازافزود: ابعاد مجسمه‌ها باید بین ۱۵ تا ۳۰ سانتی‌متر باشد و با متریال ماندگارساخته شده باشند و قواعد نمایشگاه‌های پیشین دراین نمایشگاه اعمال خواهد شد.

او ادامه داد: هر شرکت کننده باید مبلغ ۱۰ هزار تومان برای شرکت در این رویداد پرداخت کند و در صورت پذیرفته شدن اثر، ۸۰ هزار تومان برای ورود اثرش به نمایشگاه پرداخت کند.

کاکاوند درباره قیمت گذاری آثار گفت: آثار بین ۱ تا ۱۵ میلیون تومان قیمت گذاری خواهد شد.

دبیرهشتیمن نمایشگاه مجسمه‌های کوچک گفت: این نمایشگاه از ۱۵ شهریورماه به مدت ۱۰ روز در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یک =