هنرمندان از نمایشگاه «شصت سال با پرویز مشکاتیان» دیدار کردند

لوریس چکناواریان و علیرضا قربانی با حضور در فرهنگسرای نیاوران از نمایشگاه عکس «شصت سال با پرویز مشکاتیان» دیدار کردند .

هفت گاه

به گزارش سرویس عکاسی هفت گاه به نقل از روابط عمومی‌فرهنگسرای نیاوران ، علیرضا قربانی خواننده و لوریس چکناواریان موسیقی دان و آهنگساز صاحب نام عصر شنبه هفتم شهریور به همراه سید عباس سجادی مدیرعامل بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و آوا و آئین مشکاتیان از نمایشگاه عکس «شصت سال با پرویز مشکاتیان» دیدار کردند.

لوریس چکناواریان در گفتگوی خود نمایشگاه عکس مرحوم پرویز مشکاتیان را از دو منظر مورد بررسی قرار داد و اظهار کرد: از یک سو از برپایی چنین نمایشگاهی بسیار خوشحالم و از مدیریت فرهنگسرای نیاوران به خاطر حمایت در برگزاری چنین نمایشگاهی سپاسگزاری می‌کنم. از سویی دیگر با دیدن عکس‌های این هنرمند غم بر چهره آدمی‌نقش می‌بندد چراکه هنرمندی به این بزرگی این قدر زود از ما دور شد.او انسانی بزرگ بود با شخصیتی خاص که وجودش برای موسیقی ایرانی بسیار ارزشمند بود‌. علی رضا قربانی خواننده جوان و صاحب نام موسیقی ایرانی نیز در صحبت‌هایی مشکاتیان را اسطوره ای در موسیقی اصیل ایرانی خطاب کرد و گفت: از این که امروز در این جا هستم و از چنین نمایشگاهی دیدن می‌کنم بسیار خوشحالم.جای خالی چنین برنامه‌هایی در زمینه یاد و گرامیداشت هنرمندان بزرگ و صاحب نام کشور احساس می‌شد. شاهد عکس‌های بسیار خوب و کاملی از مقاطع مختلف زندگی شخصی وهنری این هنرمند بودیم. این نمایشگاه می‌تواند تاثیر خوبی در روحیه جوانان علاقه مند به موسیقی ایرانی داشته باشد ویژگی بارز عکس‌های به نمایش در آمده نگاه خاص مشکاتیان در چند عکس به لنز دوربین است، نگاهی که سرشار از موسیقی است.

هفته بزرگداشت زنده یاد پرویز مشکاتیان تا سیزدهم شهریور همزمان با شصتمین سال تولد و ششمین سال درگذشت استاد موسیقى ایران در فرهنگسراى نیاوران در حال برگزاری است. علاقه مندان برای دیدار از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ و جمعه‌ها ۱۴ تا ۲۱ به نشانی خیابان پاسداران، روبروی پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهارده =