پایتخت میزبان کنسرت های داغ تابستانی

پایتخت در روزهای گرم تابستانی خود میزبان گروه های مختلف موسیقی از سنتی گرفته تا پاپ است که هر نوع مخاطبی را می تواند به سالن های مختلف شهر بکشاند .

هغت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، گروه موسیقی «دنگ شو» که آخرین آلبوم خود را با عنوان «اتاق گوشواره» روانه‌ی بازار موسیقی کرده است، دوم شهریورماه، در دو سانس ۱۷:۴۵ و ۲۱:۳۰ در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت و قطعاتی را برای علاقه‌مندان موسیقی تلفیقی اجرا خواهد کرد. برای حضور در این کنسرت باید بلیت‌های ۳۵ تا ۱۳۰ هزار تومانی خرید.

علاقه‌مندان به موسیقی پاپ می‌توانند ۴ و ۵ شهریورماه، مهمان کنسرت محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی باشند. این کنسرت هر شب در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌ها از ۴۵ تا ۱۱۰ هزار تومان اعلام شده است.

تالار بزرگ کشور، ۶ شهریورماه میزبان رضا صادقی و گروه «مشکی‌پوشان» است که در ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه خواهند رفت. قیمت بلیت‌های این اجرا ۳۰ تا ۱۱۰ تومان است.

۱۲ و ۱۳ شهریورماه، حافظ ناظری با همراهی پدرش شهرام ناظری پروژه‌ی «سمفونی رومی» را پس از کش و قوس‌های فراوان اجرا خواهد کرد. این اجرا هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در تالار بزرگ کشور روی صحنه خواهد رفت و قیمت بلیت‌های آن ۴۰ تا ۱۳۰ هزار تومان است.

امید حاجیلی که به برگزاری کنسرت‌های شاد و پرانرژی معروف است، ۱۲ شهریورماه در سالن‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی می‌خواند. کنسرت این خواننده که از ترومپت‌نوازان مطرح نیز شناخته می‌شود، در دو سانس ۱۸ و ۲۲ برگزار خواهد شد. همچنین بهای حضور در این اجرا ۴۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

همین سالن، ۱۵ شهریورماه میزبان فریدون آسرایی و مخاطبانش خواهد بود که آخرین آلبوم او «عشق یعنی…» نام داشت. آسرایی که در این کنسرت در دوسانس ۱۸ و ۲۲ روی صحنه خواهد رفت، به اجرای قطعات خاطره‌انگیز و جدیدش خواهد پرداخت. قیمت بلیت‌های این اجرا نیز ۴۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

علی زند وکیلی هم ۱۸ شهریورماه در تالار بزرگ کشور با هوادارانش دیدار خواهد کرد و قطعاتی از آلبوم جدیدش را با عنوان «یادی به رنگ امروز» روی صحنه خواهد برد.

اما هومن بختیاری که سال‌ها پیش با اجرای قطعه‌ی «سرسپرده» مشهور شد، ۱۹ و ۲۰ شهریورماه و در ساعت ۲۱ کنسرت کوچکی در فرهنگسرای نیاوران خواهد داشت. بهای بلیت کنسرت این نوازنده‌ی گیتار ۵۰ هزار تومان اعلام شده است.

مازیار فلاحی ۲۶ شهریورماه، با قطعات عاشقانه‌اش به سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی می‌رود. این کنسرت در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌هایش ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان خواهد بود.

تالار رودکی ۳۱ مرداد و ۵ و ۶ شهریورماه میزبان «مهمانی کوچک» علی قمصری با همراهی «هم‌آوایان» است. پوریا اخواص، هاله سیفی‌زاده و بهرخ شورورزی هم‌آوایان این کنسرت هستند که قطعات علی قمصری را اجرا خواهند کرد. این کنسرت هر شب ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد و برای حضور در این اجرا باید بلیت‌های ۳۰ و ۶۰ هزار تومانی تهیه کرد.

۲ و ۳ شهریورماه رسیتال آواز کلاسیک در سالن رودکی برپاست. سیاوش دمیریان پیانیست این اجرا است و رضا پورخلیلی به‌عنوان سولیست باریتون آواز می‌خواند. این جرا که هرشب ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود، قیمت بلیت‌هایش ۴۰ و ۵۰ هزار تومان است.

گروه موسیقی «آوای صحرا» نیز ۳ و ۴ شهریورماه برای بانوان کنسرت می‌دهد. کنسرت در دو بخش کلاسیک و محلی برگزار می‌شود و در بخش‌هایی روی موسیقی خراسانی تمرکز دارد. الهام کریمی خواننده‌ی این گروه است و جمعی از بانوان نام‌آشنا نیز در این گروه ساز می‌زنند. این کنسرت ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن ۵۰ هزار تومان است.

تالار وحدت نیز ۶ شهریورماه میزبان ارکستر کوبه‌ای تلفیقی نایریکا است. مینو رضایی رهبری این ارکستر را برعهده دارد. آثار در این ارکستر همراه ۶۰ نوازنده‌ی کوبه‌ای، ملودیک و هم‌آوا اجرا می‌شوند و ورود آقایان به این کنسرت منعی ندارد. این کنسرت ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد و قیمت بلیت‌های آن ۲۰ تا ۷۰ هزار تومان است.

این در حالی است که محسن شریفیان ۹ و ۱۰ شهریورماه، گرمای جنوب را با همراهی گروه «لیان» به تالار وحدت می‌برد. خواننده‌ی این کنسرت آکا صفوی است که ساعت ۲۱:۳۰ اجرایش را آغاز خواهد کرد. بهای بلیت این اجرا ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان اعلام شده است.

ارکستر چکاوک که اجرای قطعات خاطره‌انگیز را در محوریت کارهایش قرار داده، ۱۱ و ۱۲ شهریورماه و ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت کنسرت دارد و قیمت بلیت‌هایش را نیز ۴۰ تا ۷۰ هزارتومان اعلام کرده است.

سعید ثابت ۱۹ شهریورماه، گروه «پایور» را به تالار وحدت می‌برد و قطعاتی از موسیقی اصیل ایرانی را اجرا خواهد کرد. محمد اسماعیلی نوازنده‌ی تنبک این گروه است و محمد مقدسی در آن کمانچه می‌نوازند. اجرا که ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود، بهای بلیت‌هایش ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

گروه موسیقی «هله» که موسیقی ایرانی اجرا می‌کند، ۱۹ شریورماه و در ساعت ۲۰ اجرایی را در تالار ایوان شمس خواهند داشت که بهای بلیت‌هایش ۷۰ هزار تومان است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =