پریچهر خواجه : جامعه نسبت به ساز قانون علاقمند تر از گذشته شده است .

از جمله ویژگی هایی که در بین شرکت کنندگان در نهمین جشنواره موسیقی جوان دیده می شد احترام به ارزش های موسیقایی و رعایت موازین جشنواره است که نشان می دهد نسل جوان نگاه جدی تری هم نسبت به موسیقی و هم به جشنواره موسیقی جوان پیدا کرده اند.

هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، پریچهر خواجه عضو هیئت داوران نهمین جشنواره موسیقی جوان در بخش ساز قانون گفت: خدا را شکر سال به سال سطح نوازندگان نوجوان و جوانی که در جشنواره موسیقی جوان می بینم بهتر می شوند و پیشرفت محسوسی دارند و به نظرم سطح جشنواره امسال با کیفیت تر از دوره های گذشته است.

این نوازنده قانون در ادامه افزود: از جمله ویژگی هایی که در بین شرکت کنندگان در نهمین جشنواره موسیقی جوان دیده می شد احترام به ارزش های موسیقایی و رعایت موازین جشنواره است که نشان می دهد نسل جوان نگاه جدی تری هم نسبت به موسیقی و هم به جشنواره موسیقی جوان پیدا کرده اند.

وی همچنین عنوان کرد: طی سه دوره ای که در جشنواره موسیقی جوان به عنوان داور بوده ام به وضوح پیشرفت و رشد شرکت کنندگان را احساس می کنم. از نظر اجرایی سطح خوبی پیدا کرده اند و امیدوار هستم این روند رو به رشد در سال های آینده هم ادامه داشته باشد.

پریچهر خواجه ادامه داد: در این روزگار سازنده های بیشتری ساز تولید می کنند و جامعه نیز نسبت به ساز قانون علاقمند تر از گذشته شده و تعداد نوازنده ها به نسبت دهه های گذشته بیشتر شده و سال سال بیشتر هم می شود. از این رو افق روشنی را پیش روی ساز قانون در سال های آینده می بینم و از این بابت نیز بسیار خوشحالم.

این عضو هیئت داوران نهمین جشنواره موسیقی جوان در بخش ساز قانون گفت: قطعا برگزاری جشنواره ای مانند جشنواره موسیقی جوان تاثیرگذار بوده و حتی بهتر می شد اگر دست اندرکاران این جشنواره را به صورت فصلی یا سالی دو مرتبه برگزار می کردند تا مدام جوان های ما با انگیزه بیشتر فعالیت کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =