پورگرامی از دلایل لغو کنسرتش در تالار وحدت می گوید

mohr ekhtesasiسهیلا پورگرامی

 به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، همان طور که در خبر قبلی اعلام شد ، اجرای موسیقی بانوان که طبق برنامه ی اعلام شده قرار بود از روز شنبه به مدت ۱۰ روز در تالار وحدت اجرا شود به دلیل عدم فروش بلیت ها و همینطور نداشتن اسپانسر، از طرف برگزار کنندگان برنامه لغو شد. در همین راستا  هفت گاه مصاحبه ای با خانم سهیلا پورگرامی، خواننده و سرپرست گروه “آوای مهربانی”  انجام داده است. گروه آوای مهربانی اجرای روز اول این کنسرت ها را برعهده داشتند.

سهیلا پورگرامی دلیل لغو برنامه اش را اینگونه به خبرنگار هفت گاه گفت: من شنیده ام که مسئول برگزار کننده مراسم بسیار متضرر شده و فروش بلیت نداشته و سالن خالی بوده است از این رو برنامه را لغو کرده اند.

او ادامه داد: من نسبت به این اتفاق بسیار معترضم، چرا که ما از صبح آنجا (تالار وحدت) بودیم، لباس پوشیدیم، ساندچک کردیم و اعضای پانزده نفره ی گروه، از محل کارشان مرخصی گرفتند تا خود را به مراسم افتتاحیه برسانند. مسئولین برگزار کننده این کنسرت ها که از اتفاق پیش آمده شرمنده بودند برای عذرخواهی هم نزد گروه نیامده اند.

پورگرامی در ادامه می افزاید: آنها آنقدر شرمنده بودند که کسی را فرستادند تا اعلام کند کنسرت لغو شده است. و متاسفانه چون برنامه ریزی درستی انجام نشده است ، ما در روز اول موش آزمایشگاهی بوده و اذیت شدیم و ضرر کردیم.

خواننده گروه آوای مهربانی که تا به حال چندین اجرا در تالار وحدت را در کارنامه خود دارد، افزود: باید جلسات بیشتری با مسئولین برگزاری این جشنواره گذاشته شود و پاسخ دهند که چرا نا آگاهانه دست به انجام چنین ریسک بزرگی زده اند. همه ی گروه ها به هر حال در این مدت مشغول فعالیت و آماده سازی اجرایشان در این کنسرت ها بوده اند. چرا باید این اتفاق بیفتد؟

وی دلایل لغو این برنامه از سوی مسئولین برگزارکننده را چنین اعلام کرد: سود نداشتن فروش بلیت ها ، نداشتن تبلیغات ، نداشتن پوستر و بروشور، حتی در خود تالار وحدت علت کنسل شدن کنسرتمان است.

پور گرامی همچنین می افزاید: به ما می گویند چرا نمی آیید برای تبلیغ کارتان پوستر ببرید! من که مسئول کار تبلیغات یک جشنواره نیستم. من قرار است بیایم کارم را انجام دهم و بروم.

وی اذعان داشت: من صد در صد دلیل فوت آیت الله مهدوی کنی را برای لغو این کنسرت ها تکذیب می کنم. من در سایت دیدم که اصلا این خبر نبود. ولی آنها به ما این دلیل را اعلام کردند که محترمانه تر باشد. وقتی این اتفاق نیافتاده است چرا چنین چیزی اعلام میکنند؟ به نظر من اگر چنین مسئله ای باشد سیاسی می شود و مسئولین باید بیشتر جوابگو باشند.

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است جشنواره با تاخیر اجرا شود، گفت : آنها به ما گفته اند که با یکی از مسئولان اداره ارشاد صحبت کرده اند و به علت بازیهای جام جهانی این برنامه ها با تاخیر از سر گرفته می شود و برای گروه ها در هر روز دو اجرا قرار خواهند داد که تماشاچی های بیشتری به سالن بیایند. این هم توجیهی است که برای من قابل قبول نیست.

وی در پایان اعلام کرد که پیگیر خسارت های وارد شده به گروه خود است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =