معرفی اعضای جدید کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ تئاتر

اعضای هشتمین دوره‌ی هیئت مدیره‌ کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران انتخاب شدند.

کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ تئاتر

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، اعضای هشتمین دوره‌ هیئت مدیره‌ی کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران در مجمع عمومی این کانون که عصر روز دوشنبه ۲۶ بهمن‌ماه ۹۴ در تالار اجتماعات این خانه برگزار شد، انتخاب شدند.

در این مجمع که با حضور بازرس کانون نمایش‌نامه‌نویسان ایران و بازرس خانه‌ تئاتر برگزار شد، در ابتدا بهزاد صدیقی به عنوان رییس دوره‌ی هفتم هیئت مدیره‌ی این کانون، گزارشی از فعالیت‌های دو سال اخیر کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ی تئاتر ایران ارائه داد و پس از آن انتخابات هشتمین دوره‌ی هیئت مدیره‌ی کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ی تئاتر ایران برگزار شد.

براساس این گزارش، ازمیان ۱۴ نامزد ثبت نام شده در انتخابات هیئت مدیره ، محمد امیر یاراحمدی ، بهزادی صدیقی ، سلما سلامتی ، جواد عاطفه و آندرانیک خچومیان به عنوان اعضای اصلی، شهرام زرگر و اصغر نوری به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره‌ی کانون نمایش‌نامه‌نویسان ایران انتخاب شدند.

در این انتخابات همچنین از میان سه نامزد بازرسی کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ی تئاتر ایران، رحیم رشیدی‌تبار به عنوان بازرس اصلی و مهدی فناییان به عنوان بازرس علی‌البدل این کانون انتخاب شدند.

بر پایه‌ این گزارش، پس از انتخاب اعضای هیئت مدیره‌ دوره‌ی هشتم کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران، این هیئت مدیره در جلسه جداگانه‌ی دیگری به عنوان نخستین جلسه‌ی خود و بر اساس رأی و نظر اعضای این هیئت مدیره، مسئولیت‌ها و سمت‌های این هیئت مشخص و انتخاب شد و بر این اساس محمد امیریاراحمدی به عنوان رییس، بهزاد صدیقی به عنوان نایب‌رییس، سلما سلامتی به عنوان مسئول امور مالی، جواد عاطفه به عنوان سخن‌گو و مسئول روابط عمومی، آندرانیک خچومیان به عنوان منشی انتخاب شدند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =